(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​П’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 липня 2013
Доброго часу доби Наталіє Дмитрівно. Відомо, що Департамент котрий ви очолюєте працює з метю забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста. Також для усіх є загальновідомий той факт, що для нормальної реалізації поставлений завдань часто-густо не вистачає фінансвоих ресурсів. На підгрунті цього маю пропозицію, яка полягає у наступному. Чому б не свторити громадську організацію, яку можна було б залучати до збору коштів на окремі проекти різного спрямування. Головними засадками функціонування, якої були б прозорість та відкритість. Що мається на увазі. До прикладу. Необхідно зібрати кошти на облаштування майданчику у одному з мікрорайонів міста. Залучаємо ЗМІ. Доводимо до відома мешканців того чи іншого району. Небайдужі підтримають, якщо будуть впевненні, що кошти підуть за спрямуванням. Головне, щоб надходження і видатки були відкриті у доступі і кожен член громади, що вніс кошти мав можливість прослідкувати їх реалізацію. Сподіваюсь на сприйняття того, що описане вище, адже спільними зусиллями набагато легше "батька бити", що в нашому випадку - розвивати місто. 
Відповідь:
08 серпня 2013

Департамент фінансів міської ради детально опрацював Ваше звернення з питання створення громадської організації,  яка могла б залучатись до збору коштів мешканців міста Вінниці на реалізацію соціально-культурних проектів в тому числі з питань благоустрою  у м. Вінниці, і повідомляє.
Вельми приємно знати, що Вам не байдужа доля забезпечення збалансованого економічного, соціального-культурного розвитку м. Вінниці в інтересах міської громади та поважаємо Вашу активну громадську позицію.
Відповідно до статті 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вінницькою міської радою утворені цільові фонди, які є складовою спеціального фонду міського бюджету м. Вінниці.
Порядок формування та використання цільових фондів визначається положенням про ці фонди, які затверджені міською радою. Звіти про використання  коштів цих фондів, також затверджує міська рада.
Так, з метою акумулювання коштів з різних джерел надходжень, зокрема внесків (в т.ч. благодійних) підприємств, організацій, окремих громадян міста, для подальшого їх використання в інтересах соціально-економічного розвитку та благоустрою міста, утримання житлово-комунального господарства, енергетики та транспорту, Вінницькою міською радою утворені наступні цільові фонди:
- «Соціально-економічний розвиток міста»;
- цільовий фонд міської ради на розвиток та утримання житлово-комунального господарства, енергетики та транспорту:
- цільовий фонд міської ради з благоустрою міст,
які дають можливість кожному підприємству, організації чи мешканцю  брати активну участь у виконанні окремих проектів різного спрямування для розвитку міста Вінниці в інтересах міської громади.
Враховуючи вищевикладене, пропонуємо Вам взяти  участь у співпраці з Вінницькою міською радою та долучитися до співфінансування цільових фондів міської ради для подальшого їх використання в інтересах соціально-економічного розвитку та благоустрою міста.​

Вкладення