(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 17-00 до 18-00
0432 59-53-10
Звернення:
02 травня 2018

На півострові " Бригантина " усі вихідні та свята люди розпалюють багаття та смажать шашлики. Але, після гулянь, також починають палити сміття, навіть поліетиленові пакети та пластикові пляшки. Сморід та дим неймовірний. В квартирах прилеглих будинків не можливо знаходитись, провітрити квартиру в спекотні дні не має змоги. По набережній гуляють люди, похилого віку та діти, усі дихають цим жахливим сморідом. Якщо громадяни нехтують здоровьям інших людей, то можливо " ВЛАДА " розпочне вчиняти дії, щодо припинення постійного отруєння людей сморідом та димом у повітрі!!!!

Також, на протязі багатьох років, уздовж набережної, власники прилеглих приватних будинків регулярно на своїх подвірях та городах палять сміття та лисття. Уся набережна в диму, страшний сморід, неможливо дихати.  


Відповідь:
16 травня 2018

За дорученням міського голови Моргунова С.А. Ваше звернення    (вх.. №К-01-32955 від 03.05.2018 року), щодо спалювання відходів після проведеного відпочинку на півострові «Бригантина» та спалювання сміття та листя в приватному секторі вдовж набережної р. П. Буг, розглянуто, про що повідомляю наступне.

Відповідно розпорядження міського голови від 19.03.2018 року №30-р, для протидії спалювання  відходів рослинного походження, що негативно впливає на об'єкти довкілля, створено 6 мобільних груп, до складу яких входять працівники Муніципальної поліції Вінницької міської ради, Вінницького  відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, Управління патрульної поліції, Управління Держпродспоживслужби у м. Вінниці, голови квартальних комітетів, а також працівники виконавчих органів міської ради.

Зазначені мобільні групи, здійснюють перевірки території приватного сектору та прибережно-захисних  смуг  водних об'єктів міста, в тому числі річки П. Буг.  У  2018 р.,  працівниками  Муніципальної поліції на громадян та суб'єктів господарювання за  спалювання відходів на території м. Вінниці, складено 37  протоколів  про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП.

В разі виявлення спалювання відходів на території м.Вінниці, в тому числі і на півострові «Бригантина» для своєчасного реагування мобільних груп,  просимо повідомити  за  номером телефону 15-60  відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міської ради.

Вкладення