(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-16
Звернення:
23 квітня 2018

Шановний Ігоре Анатолійович, допоможіть будь ласка вирішити питання з гарячою водию у 7 підїзді будинку 62 по вулиці Брацлавська. Вже 3 місяці у нас тече холодна вода з крану гарячої, а оплату здійснюємо як за гарячу. На всі звернення до голови ОССБ Шпильоваї Ірини Василівни, вона відверто хамить і каже "звертайтесь хоч до Порошенка". Більшість мешканців вже пошкодували про передачу будинку до правління ОСББ. Чи можливий перехід знову до власності ЖЕКУ, і як це зробити? Допоможіть нам вирішити це питання. Дякую!

Відповідь:
22 травня 2018

Ваше звернення від 23.04.2018р. № Г-01-30667, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» працівниками теплопостачального підприємства спільно з членом правління ОСББ, старшою по 7-му під'їзду було проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану внутрішньобудинкової системи централізованого гарячого водопостачання.   

В результаті обстеження встановлено, що житловий будинок за адресою зазначеною у зверненні, обладнано індивідуальним тепловим пунктом (далі - ІТП) для забезпечення мешканців послугою з централізованого гарячого водопостачання. Температурні та гідравлічні параметри гарячої води на виході з ІТП відповідають режиму роботи котельні та повинні забезпечувати нормативною температурою гарячої води в приміщеннях мешканців житлового будинку. Виявлено витік з розподільчих трубопроводів системи гарячого водопостачання 6-го під'їзду, по контуру однокімнатних квартир 7-го під'їзду виявлено неналежну циркуляцію гарячої води, що погіршує якість послуги з централізованого гарячого водопостачання.

Представнику ОСББ «Брацлавська-62» надано припис щодо ліквідації витоку та проведення поквартирної перевірки внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання по контуру 7-го під'їзду на предмет несанкціонованих втручань, а саме заміни трубопроводів з зменшенням умовного діаметру, заміни рушниковисушувачів з збільшеною площею обігріву, монтажу теплої підлоги від системи гарячого водопостчання та перевірки працездатності запірної арматури в разі необхідності провести її заміну.

Виконання заходів зазначених в Акті-приписі від 16.05.2018р. забезпечить безперебійною та якісною послугою з централізованого гарячого водопостачання  мешканців 7-го під'їзду житлового будинку за Вашою адресою проживання.

Також за інформацією відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради, відповідно до статті 12 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» управління багатоквартирним будинком здійснює об'єднання через свої органи управління.

За рішенням загальних зборів функції з управління можуть бути передані (всі або частково) управителю або асоціації.

Об'єднання самостійно визначає порядок управління багатоквартирним будинком та може змінити його у порядку, встановленому цим Законом та статутом об'єднання.

Вкладення