(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Бочевар Роман Павлович
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1-й, 2-й, 4-й четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
3-й четвер з 09-00 до 10-00
0432 59-50-42
Звернення:
12 квітня 2018

​Доброго дня! Для мене є не зрозумілим питання : чому оціночна вартість будинку, виконана БТІ, суттєво відрізняється від реальної вартості цього будинку? Для чого це робиться? Чи є вказана  БТІ вартість будинку підставою для отримання кредиту в банку на відповідну суму під заставу цього будинку? Дякую!

Відповідь:
02 травня 2018

Департаментом правової політики та якості міської ради опрацьовано Ваше звернення від 12.04.2018 року, про що повідомляємо наступне.

Відповідно до пункту 9 Наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України №127 від 24.05.2001 року  визначення вартості  заміщення чи відтворення земельних поліпшень  -  будинків,  будівель та споруд під час оцінки об'єктів малоповерхового житлового  будівництва,  у  тому  числі садибного типу,  що належать на праві власності фізичним та юридичним особам у міській і сільській місцевостях України,  проводиться відповідно до Порядку визначення вартості відтворення чи заміщення земельних поліпшень - будинків, будівель та споруд малоповерхового житлового будівництва, затвердженого наказом Фонду державного майна України та  Державного  комітету  України  з  питань  житлово-комунального господарства   від   23.12.2004   N   2929/227  та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 січня 2005  року за  N  54/10334.

Для отримання детальної інформації щодо процедури проведення оцінки Вашого майна, Вам необхідно звернутися до органу, який безпосередньо її проводив.

Одночасно інформуємо, що відповідно до статті 4 Закону України «Про заставу» предметом застави  може бути  майно, яке відповідно до законодавства України може бути відчужено заставодавцем та на яке може бути звернено стягнення.

Крім того, відповідно до статті 12 Закону при  укладанні  договору  застави  за  згодою  сторін  або на вимогу однієї із сторін може бути проведена аудиторська  перевірка достовірності та повноти балансу або фінансового стану відповідної сторони  договору застави та оцінка предмета застави відповідно до законодавства.

Тобто, Ви маєте змогу провести оцінку ринкової вартості майна при безпосередньому укладанні договору застави. 

Вкладення