(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
03 липня 2013

​Шановний, Максим Петрович!

Прошу розглянути питання та надати відповідь.

Неоднарозово звиртався до відділу комуналльного господарства з проханням вирішити питання з наявності старих сараїв на прибудинковій теріторії ( просив сприяти їх демонтажу, а на їх місці облаштувати дитячий майданчик), але получав відпові наступного характеру: "комісія вийшла за указаною адресою - місця для дитячого майданчика на прибудинковій теріторії не знайдено..." Данне питання я розглядаю з точки зору громадянина, батька та з професійного боку, як дизайнер ландшафту. Місце є - старі сараї які збудовані у 50-х роках минолого століття можна та потрібно демонтувати, а на їх місці я як дизайнер, можу спроектувати та облаштувати власними силами місце для 6-х дітей нашого 8-ми квартирного будинку. При такій кількості дітей у відношенні квартир\дітей наявність ігрової теріторії просто є необхідністю! Також питання стоіть госто з вуличним туалетом. Можливо та необхідно  перенести вуличний туалет, який розташований на прибудинковій теріторії в дальний кут нашого подвірь'я: випадкові "гості" та робітникі що час від часу проводять ремонтні роботи в нашому будинку, часто самі мешканці - вважають що це є "відхоже місце", та роблять справу під стіну замкнуного туалета ( доречі він ніколи не прибирається). В тому випадку, якщо по проекту вуличний туалет є необхідним то поперше: він повинен належним чином обслуговуватись, подруге - має бути розміщеній не в зоні перебування дітей, по трете має бути заміненій на біотуалет, що відповідає санітарним нормам сьогодення. 

В тому разі якщо питання стоїть таким чином: " все відповідає наявному пректу", то прошу розглянути питання таким чином - перепроектування відповідно до санітарних норм та норм сьогодення.

Нажаль,  на ОСББ мешканці будинку переходити не збираються, але цей факт не може бути причиною для грубого ігнорування санітарних норм, та прав дітей на можливість безпечно грати перед вікнами свого будинку.

Ці питання  потребують негайного  вирішення Копії надсилаю на департамент архітектури, департамент комунальних послуг та на начальника ТОВ ЖЕО

Сподіваюсь на плідну співпрацю.

З повагою. Луцяк В.В.


Відповідь:
29 липня 2013

         Департамент житлового господарства розглянув Ваше звернення.
         Повідомляю, що за інформацією департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради, при забудові вільних територій та реконструкції житлових кварталів слід передбачати розміщення майданчиків, розмір яких і відстані від них до житлових і громадських будинків треба приймати не менші ніж у таблиці 3.2 ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень”:
- ігрові для дітей дошкільного й молодшого віку – 0,7 кв. м на 1 людину (найменша відстань до вікон житлових і громадських будинків – 12 м);
- для відпочину дорослого населення - 0,1 кв. м на 1 людину (найменша відстань до вікон житлових і громадських будинків – 10 м);
- для занять фізкультурою - 0,2 кв. м на 1 людину (найменша відстань до вікон житлових і громадських будинків – 10-40 м).
Відстань від будинків, споруд, а також об'єктів інженерного благоустрою до дерев і чагарників слід приймати за таблицею 5.2 вищезазначених ДБН.
         Додатково повідомляю, що згідно матеріалів наданих комунальним підприємством “ВМБТІ” право власності на квартири з належними до них сараями в будинку №10 по вул. Міліційній в м. Вінниці належать мешканцям цього ж будинку.
          В зв’язку з вищезазначеним, влаштування дитячого майданчика на місці сараїв є неможливим, так як їх знесення порушує право на власність мешканців будинку.
         Стосовно заміни надвірного туалету, повідомляю, що коштів для заміни надвірного туалету на біотуалет в міському бюджеті не передбачено.  ​

Вкладення