(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
26 березня 2018

Скарга від мешканців буд. 22 по вул. О.Блока щодо діяльності "Gentelman's cafe", що знаходиться на першому поверсі цього ж будинку.

Заклад не дотримується режиму роботи, заявленому на дверях, та відповідно чинному законодавству. Музика звучить до 23.00, а після 23.00 – кафе не зачиняється, відвідувачі засиджуються до 1.00-2.00 і навіть 3.00 ночі. Неодноразові виклики поліції не дають жодних результатів, працівники кафе поліції обіцяють зачинитись, притушують світло, зачиняють двері, а самі продовжують знаходитись в приміщенні кафе. Гомін, сміх, гучні розмови, настільні ігри, шаркання стільцями заважають відпочивати мешканцям квартир розташованих над кафе. В ніч з 22 на 23 березня заклад закрився в 2.40, саме в цей час з закладу вийшло 8 осіб!. В ніч з 23 на 24 березня в 0.40 викликали поліцію. Присутні в кафе заявили, що вони «працівники» закладу і вже зачиняються. Слід зазначити, що на очах патруля в заклад в 0.50 зайшло три особи (цікаво, це що, троє «працівників», які згадали, що щось «не зробили» і повернулись в час ночі «доробити»?), а під контролем поліції з закладу вийшло десь 10 осіб (8-10 людей можуть вести себе тихо, ще й в нічний час, при поганій звукоізоляції, коли чути навіть роботу їхнього холодильника). Наступного дня, після виклику поліції, заклад закрився в 1.00.

Прийміть заходи по роз'ясненню власникам, що після 23.00 заклад має бути закритим, і вони не мають права перетворювати його на «таємний нічний клуб». Оскільки це не перша скарга на цей заклад і не одне звернення в поліцію, просимо не обмежуватись «роз'ясненням і попередженням».

На попередні скарги власники запевняли, що заклад позиціонує себе, як лаунж-кафе, однак на сайті запрошують відвідувачів відсвяткувати дні народження, свята, ювілеї..., так, 10.03.2018 в кафе святкували день народження, гучна музика, ведучий з мікрофоном заважав мешканцям будинку відпочивати в вихідний день.

В весняно-осінній період на прибудинковій території, під вікнами мешканців, заклад розміщує 4 великих парасолі зі столиками. А це паління цигарок, кальяну, гучні розмови, сміх, музика, матюки... вікно не відкриєш. Питання, чи заклад має дозвіл на встановлення цих парасоль на прибудинковій території?

Не зрозуміла позиція поліції, яка бачить, що в такий пізній час в кафе знаходяться люди і не приймає жодних дій, не фіксує порушень?

14 березня головна будинку зареєструвала на ім'я мера міста колективну скаргу мешканців будинку на пристрої викиду із системи механічної вентиляції закладу, розташованих на стінах прибудови і фасадній стіні будинку, що є порушенням закону. Один з таких пристроїв розміщений впритул на стіні однієї з кімнат квартири на другому поверсі і спричиняє шум, при відкритих вікнах і в дворі шум і неприємний запах. Чому ми повинні це терпіти, коли в відповіді на колективну скаргу в 2015 році, було вказано, що заклад немає дозволу на розміщення вентиляції?

Чекаємо на відповіді на всі питання і відповідної реакції, згідно чинного законодавства.


Відповідь:
13 квітня 2018

Ваше звернення щодо недотримання режиму роботи та порушення громадського порядку та тиші закладом «Gentelman`s cafe», що  розташований за адресою: вул. Блока, 22, за дорученням міського голови Сергія  Моргунова розглянуто виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим повідомляємо наступне.

За результатами опрацювання питань, порушених у зверненні, фахівцями департаменту адміністративних послуг з'ясовано, що режим роботи закладу до 23.00 години. Зі слів власника режим роботи не порушується. З суб'єктом господарювання  проведена роз'яснювально-профілактична робота про необхідність дотримання встановленого режиму роботи та недопущення порушення чинного законодавства з питань дотримання тиші та громадського порядку відвідувачами, як в самому закладі, так і на прилеглій до нього території. В результаті чого, керівництво вищезазначеного закладу зобов'язалось дотримуватись режиму роботи та в подальшому контролювати дане питання з метою недопущення скарг від населення.

Інформуємо також, що на адресу Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області було направлено лист з проханням посилити контроль за дотриманням встановленого режиму роботи закладом  «Gentelman`s cafe» та належного громадського порядку у вечірній та нічний час на прилеглій до нього території.

Одночасно повідомляємо, оскільки здійснення контролю за факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров'я населення (в тому числі шкідливого шумового навантаження та порушення санітарних норм та правил) віднесено до компетенції та завдань  Держпродспоживслужби, департаментом адміністративних послуг на адресу територіального органу Держпродспоживслужби направлено лист для проведення замірів шумового навантаження від роботи кондиціонерів, зовнішніх вентиляторів в найближчих до закладу житлових квартирах, перевірити дотримання санітарних норм та правил встановлення механічних систем вентиляції та вжити відповідних заходів в разі виявлення порушень.

В разі надходження інформації, щодо відсутності дозволу на розміщення літнього майданчику у весняно-осінній період на прибудинковій території, працівниками муніципальної поліції будуть вжиті заходи адміністративного впливу до суб'єкта господарювання.

Вкладення