(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/228684d3-975d-43d0-b158-effbd695eab8/9/Романенко%20Володимир%20Борисович%20Заступник%20начальника%20управління%20комп’ютеризації%20та%20телекомунікацій1.png
Романенко Володимир Борисович
Директор департаменту, Департамент інформаційних технологій

Вирішує питання інформатизації м.Вінниці, розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради.


Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
5-а середа з 15-00 до 16-00
0432 59-50-71
Звернення:
14 березня 2018

​Повторно 1.03.2018року я писав таке звернення.

Я інвалід 2 групи неможу зайти досвоєї електронної медичної картки (до персонального кабінету пацієнта для запису на прийом до лікаря ЦПМСД 5). Видає таке повідомлення:

Ваше соединение не защищено
Веб-сайт попытался установить недостаточно защищённое соединение.
de.vmr.gov.ua использует защитную технологию, которая является устаревшей и уязвимой для атаки. Злоумышленник может легко выявить информацию, которая, как вы думали, находится в безопасности. Для того, чтобы вы смогли посетить веб-сайт, администратор веб-сайта должен сначала исправить его сервер.

Код ошибки: NS_ERROR_NET_INADEQUATE_SECURITY

Тыльки 14.03.2018 року отримав таке повідомлення:

Опрацювавши Ваше звернення від 01.03.2018 року на офіційний сайт міської ради стосовно авторизації у персональному кабінеті пацієнта, інформуємо.

Фахівцями департаменту інформаційних технологій перевірено роботу системи електронної медичної картки та процес авторизації. Технічну проблему, яку вказано у Вашому зверненні усунено. Разом з тим перевірено інші функціональні можливості персонального кабінету пацієнта та налагоджено повноцінну роботу ресурсу.

​Отримавши таке повідомлення знову попитався зайти до своєї електронної картки(персонального кабінету пацієнта для запису на прийом до лікаря і не зміг. Видає таку саму ошибку . 
  Прошу повідомити письмово чому адміністратор веб-сайту не справив і не  ліквідував технічну проблему надавши неправдиву інформацію.

    


Відповідь:
21 березня 2018

Опрацювавши Ваше звернення від 14.03.2018 року на офіційний сайт міської ради стосовно авторизації у персональному кабінеті пацієнта, інформуємо.

Фахівцями департаменту інформаційних технологій повторно перевірено роботу системи електронної медичної картки та процес авторизації. Технічних проблем, які стосуються функціонування роботи ресурсу https://de.vmr.gov.ua/ зі сторони, яка забезпечує працездатність - не виявлено.

Разом з тим в режимі віддаленого доступу до робочого столу було проаналізовано системні та технічні параметри обладнання, з якого Ви намагалися увійти до персонального кабінету пацієнта й надано всі рекомендації щодо безперешкодного доступу до онлайн-ресурсу. Для зручності, повторно вказуємо мінімальні рекомендовані параметри:

  • операційна система: Windows 7 Professional x86/x64 завантажена з MSDN;
  • браузери: Internet Explorer v.11.2068 / Google Chrome v.65.0 /

    Mozilla Firefox v.59.0 / Opera v.51.0.

Також повідомляємо, що у зв'язку із припиненням підтримки операційної системи Windows XP компанією Microsoft з 8 квітня 2014 року, повноцінну роботу будь-яких ресурсів та сервісів, при використанні даної операційної системи, гарантувати не можемо.

У разі виникнення сумніву або інших питань чи причин щодо припинення підтримки, радимо звернутися до ТОВ «МАЙКРОСОФТ УКРАЇНА» за адресою:  01032, м.Київ, Голосіївський район, вулиця Жилянська, буд. 75 або через форму на офіційному сайті: https://support.microsoft.com/uk-ua/contactus/ .

Також, на Ваше прохання, пояснюємо значення помилки, що відображається під час спроби доступу до ресурсу https://de.vmr.gov.ua/, а саме:

Код помилки NS_ERROR_NET_INADEQUATE_SECURITY вказує на те, що сервер ініціює з'єднання HTTP/2, але невідомі або неправильні налаштування TLS (безпечне з'єднання) виявляються браузером, з якого здійснюється доступ.

Для усунення даної проблеми радимо скористатися наданими рекомендаціями.

 

Вкладення