(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D1%96%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Філанчук Максим Валерійович
Директор департаменту , Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-53
Звернення:
04 березня 2018

​Добрий день Максим Валерійович.

Звертаюсь до вас з дуже цікавим питанням,чому цікаве тому що я займаюсь виготовленням мікромініатюр.Цим мистецтвом займаються декілька людей в світі їх ще називають "ЛІВШАМИ".

Коли я роблю свої виставки в торгових центрах люли завжди на 100% дивуются моїм роботам і дуже дивно завжди питають коли вже в Вінниці буде мій особистий музей.Із історії минулого століття можу розказати що мій дідусь був майстром мікромініатюр відомим на весть радянський союз,розміри його робіт досі ще нікто не перевершив.Одна із таких унікальних робіт дуже довго знаходится  у краєзнавчому музеї.

Тому я і пропоную створити у Вінниці родзинку.МУЗЕЙ МІКРОМІНІАТЮР.Моя здача буде тільки одна дивувати новими роботами.

Якщо ви хочете побачити чось подібне то можете заглянути на сайт київського музею який знаходится в Києво-Пичерській лаврі.На цьому саті можете переглянути фото і побачити скільки закордонних гостей відвідало це місце.Я гадаю що і для закордонних гостей у Вінниці буде дуже цікаво відвідати музей.Тому що за кордоном  дуже і дуже мало таких закладів культури.

Відповідь:
02 квітня 2018

Ваше звернення на сайт міської ради від 04.03.2018р. щодо  розгляду питання створення  у  місті музею мікромініатюр департаментом культури міської ради розглянуто. За наслідками розгляду повідомляємо наступне. 

Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за активну громадянську позицію, небайдуже ставлення до збереження, популяризації традиційних національних  обрядів  і свят  та  особистий  внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва.     

Поряд з тим, звертаємо  увагу на те, що  суспільні відносини у сфері музейної справи, організаційні та правові засади зі створення і діяльності музеїв України, особливості формування, охорони і використання музейних фондів регулюються законами України « Про культуру »  та « Про музеї і музейну справу ».

Відповідно до  ст.7 розділу ІІ «Види музеїв. Порядок створення і матеріальна база музеїв» Закону України «Про музеї  і музейну справу»  музеї створюються відповідно до рішення засновника, який повинен забезпечити: 

- формування музейного зібрання  (кількість експонатів, що будуть взяті на облік та віднесені до Музейного фонду України); 

- відповідну матеріально-технічну базу  (обладнані приміщення для: зберігання, консервації та реставрації музейних предметів, експозицій і виставок, проведення культурно-освітньої роботи та  дослідницької роботи  наукових працівників музею); 

-  оснащення приміщення музею засобами охоронної та пожежної сигналізації; 

- фінансування видатків  на утримання закладу та  оплату праці музейних фахівців з метою  забезпечення належного його функціонування; 

- роботу музею за чітким  розкладом.  

Всі вищеперелічені організаційні заходи потребують довготривалої систематичної пошуково-дослідницької, фондової і експозиційної роботи, відповідного  технічного ресурсу та фінансування.

На даний час формування та розвиток  цілісного  мистецько-культурного середовища  міста здійснюється  відповідно до  «Програми розвитку культури та мистецтва м. Вінниці на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням міської ради № 47 від 25.12.2015 року. 

Серед основних заходів Програми створення даного музею не заплановано.  Відповідно  у міському бюджеті поточного  року видатки на зазначені заходи  не  передбачено.

Вкладення