(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/228684d3-975d-43d0-b158-effbd695eab8/9/Романенко%20Володимир%20Борисович%20Заступник%20начальника%20управління%20комп’ютеризації%20та%20телекомунікацій1.png
Романенко Володимир Борисович
Директор департаменту, Департамент інформаційних технологій

Вирішує питання інформатизації м.Вінниці, розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради.


Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
07 лютого 2018

Студентів Вінницького національного університету (ВНТУ) добре знають у комп'ютерному світі завдяки гучним перемогам на міжнародному рівні.

 У ВНТУ створено студію комп'ютерної графіки та веб-дизайну, до навчання у якій залучено студентів ВНТУ та учнів середніх шкіл. За останні роки слухачі студії здобули понад 1000 перемог на Міжнародних конкурсах, Завдяки перемогам студентів ВНТУ Вінницю, по праву, називають столицею комп'ютерної графіки.

І, це не випадково. Так, наприклад, вихованка студії веб-дизайну і комп'ютерної графіки Вінницького національного технічного університету Ксенія Моргунова посіла перше місце у світі на Міжнародному конкурсі провідної світової компанії Corel (Канада), яка має понад 100 мільйонів активних користувачів у більш ніж 75 країнах. Сьогодні ця відома компанія  на своїх програмних продуктах розміщає зображення, яке розробила студентка ВНТУ. А це потужна реклама нашого регіону.

     Олег Досужий, здобув перше місце на Міжнародному конкурсі Computer space (Болгарія). На урочистостях у Софії статуетки переможцям вручав президент Болгарії.

Не менш гучними були перемоги студентів ВНТУ на Міжнародних конкурсах в Об'єднаних Арабських Еміратах, а також у Тайвані.

На попередніх конкурсах студенти ВНТУ нанесли нищівний удар дизайнерам Росії, відібравши в них призові місця, та показали, що молодь України є надзвичайно талановитою та запорукою процвітання нашої країни.

На різних міжнародних конкурсах студенти ВНТУ перемогли понад 1000 разів, що є свідченням успішної роботи закладу в ІТ-галузі.

У 2017 році  студенти ВНТУ вибороли на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну 160 перемог. З них 42 у країнах дальнього зарубіжжя. Це Фінляндія, Іспанія, Нідерланди, Португалія, Мальта, Австрія, Болгарія, Великобританія, Швеція, Чехія, Андорра, Естонія, Хорватія, Швейцарія, Італія.

На міжнародному конкурсі «Творчість без кордонів» (Хасково, Болгарія) вихованці ВНТУ у 2017 році вибороли відразу 14 медалей у різних номінаціях. Достатньо сказати, що на конкурс було подано понад 1600 робіт з різних країн світу.

Такі успіхи студентів є закономірними, оскільки в студії комп'ютерної графіки постійно працює 7 різних гуртків, де викладачі та студенти-переможці Міжнародних конкурсів передають свої знання учням та студентам молодших курсів.

Слід зазначити, що серед переможців Міжнародного конкурсу є студенти першого курсу та учні -вихованці студії ВНТУ, що є запорукою успіху в майбутньому.

15 лютого о 14-00 у залі №222 ГУК Вінницького національного технічного університету відбудеться церемонія реєстрації рекорду України.

Текст диплому, який засвідчує рекорд України:

 

 

Нагороджується

Вінницький національний технічний університет

за встановлення рекорду України. Категорія  «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців» за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну. Опис досягнення: у Вінницькому національному технічному університеті (ВНТУ) було створено студію комп'ютерної графіки та веб-дизайну,  до навчання у якій залучено студентів ВНТУ та учнів середніх шкіл. За останні роки слухачі студії здобули понад 600 перемог на міжнародних конкурсах. Неперевершеним результатом  є здобуття у 2017 році  160 перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну, також 42 перемоги у країнах дальнього зарубіжжя.  Місце фіксації рекорду: м. Вінниця, Україна.   Дата: 15 лютого 2018 року.

 

Диплом підтверджує факт реєстрації досягнення як рекорду України 

і є свідченням загального визнання

 

 

 


Відповідь:
12 лютого 2018

На Ваше звернення від 07.02.2018 року щодо реєстрації рекорду України, встановленого Вінницьким національним технічним університетом, повідомляємо наступне.

Вінницька міська рада, департамент інформаційних технологій міської ради усіляко підтримують ініціативи розвитку та поширення інформаційних технологій у м. Вінниці. Справу виховання обдарованої молоді, реалізації інноваційного потенціалу в цій галузі ми вважаємо дуже важливою. Саме тому наш департамент активно співпрацює з Вінницьким національним технічним університетом та, зокрема, студією комп'ютерної графіки та веб-дизайну.

Від усього серця вітаємо Вінницький національний технічний університет із заслуженою нагородою – отриманням Диплому за встановлення рекорду України у категорії  «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців» за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах з комп'ютерної графіки та веб-дизайну. Ця важлива відзнака є спільним досягненням як талановитого студентства, так і висококваліфікованого викладацького складу університету.

Щиро вдячні Вам за запрошення, із задоволенням відвідаємо захід церемонії реєстрації рекорду України.

Вкладення