(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Анфілов Руслан Анатолійович
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​

Особистий прийом громадян:
Понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
26 червня 2013

​Шановний Руслан Анатолійович! Звертаюся до Вас від імені моїх друзів. Допоможіть врятувати наш футбольний майданчик! Я написав звернення міському голові, але мама каже, що його будуть розглядати місяць, а наш майданчик руйнують уже сьогодні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В нашому будинку багато дітей, це єдине місце , де можна побігати в футбол. До нас приходять хлопці і дівки з сусідніх будинків, бо у них немає своїх стадіонів. А восени і весною тут займаються студенти з училища... Найближчий стадіон - шкільний - через дорогу, це дуже незручно, бо там бігають діти з ближніх домів. Нам обіцяли  побудувати дитячий майданчик у дворі, а тепер кажуть, що немає землі. Машини ставити земля є, а для нас немає! У мене є молодший братик і три сестри, а у мого друга Веніаміна їх аж дванадцять. І нас таких багато, а подітися нам куди? Хіба ми не ваше майбутнє? Хіба ви не повинні дбати про наше здоров*я? Хіба ми не маємо права грати у футбол у власному дворі? Хіба наше місто дружнє до дітей???????

Відповідь:
12 липня 2013

Ваше звернення з питання законності демонтажу спортивного майданчика біля житлового будинку №3 по  вул. Талаліхіна.
Повідомляю, що спортивний майданчик, який знаходиться біля вищезазначеного будинку перебуває в незадовільному стані. 
В зв’язку з чим, в поточному році заплановано виконати капітальний ремонт вищезазначеного спортивного майданчика. На даний час, підрядною організацією проводяться підготовчі роботи по його облаштуванню.

Вкладення