(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
31 січня 2018

Добрий день.  Маю надію, що Ви і влада прийме до уваги моє звернення. З особистих причин мені потрібно було декілька раз відвідати різні прозорі офіси. Великий плюс, це наявність дитячих кімнат, та відсутність місця де можна замінити підгузник - це катастрофа. Я не вперше про це чула від інших мама і сама зіштофхнулась з такою ж ситуацією. Тому прошу Вас облаштувати відповідні кімнати (бо не у всіх є можливість залишити дитя дома з нянею).

В додаток,  в ВІнниці недостатньо санвузлів на вулиці, це важливо для майбутніх мам, дітей і взагалі для людей, що приїжджають в наше місто.​

Відповідь:
27 лютого 2018
​Департамент адміністративних послуг міської ради уважно розглянув пропозиції, висловлені у Вашому зверненні, в частині встановлення сповивальних столів для перевдягання немовлят  у відділеннях Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», і повідомляє.

Нормативи облаштування прозорих офісів на передбачають встановлення зазначеного типу обладнання, оскільки дані приміщення не розраховані на тривалий час перебування людей.

Водночас, зважаючи на наявність звернень з цього приводу, зокрема, Вашого, а також ідучи назустріч побажанням вінничан -  клієнтів ЦНАП «Прозорий офіс», для створення додаткових комфортних умов перебування громадян дане питання опрацьовується виконавчими органами міської ради з урахуванням технічних характеристик адміністративних приміщень, моделей і конструкцій обладнання  та реальних можливостей міського бюджету.

Стосовно іншого питання, висловленого у Вашому зверненні, щодо встановлення в місті Вінниці вуличних санвузів, то дане питання не стосується компетенції департаменту адміністративних послуг міської ради.

Дякуємо Вам за небайдужість та активну громадянську позицію.

Вкладення