(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
24 червня 2013

​Здраствуйте обращаюсь к Вам для того, чтоб проконсультироваться. Хотелось бы узнать куда мне обратиться по поводу того что мой сосед незаконно построил на своем участке пристройки и отдельное здание на меже.

Или узнать законны они или нет?

Заранее огромное спасибо.

Відповідь:
19 липня 2013

На Ваше звернення на сайт міської ради, департамент архітектури, містобудування та кадастру міської ради повідомляє, що контроль за виконанням будівельних робіт на об’єктах містобудування, їх припинення у разі виявлення порушень державних будівельних норм, стандартів, правил та відхилень від проектної документації відноситься до повноважень інспекції ДАБК у Вінницькій області (вул. Театральна,14).​

Вкладення