(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 січня 2018

​Добрый день,уважаемая Людмила Анатолиевна! Возник вопрос,на который очень хотелось бы получить ответ.Дело в том,что в школе сказали сделать в срочном порядке паспорт всем деткам,которые учатся в 9 классе.Мы пошли в прозорый офис по улице Замостянской.Но возникла проблема,так как там очередь общая,и люди,которые получают обычные паспорта,загранпаспорта а также детки,которые получают в первый раз биометрический паспорт,вынуждены стоять в одной очереди.Мы уже третий день занимаем очередь с ребенком в 3 часа ночи,и так и не смогли попасть на прием!!!!Неужели это нормально,с ребенком в 14 лет,стоять по ночам в очереди,чтобы ребенок смог получить свой первый паспорт??? и как будет выглядеть тот ребенок на фото в паспорте,который третий день не высыпается,а стоит в одной очереди и ждет свой законный паспорт??? Это в первую очередь нарушение закона прав детей. Все говорят,что родители,которые не ложат спать ребенка в положенное время,нарушают закон в первую очередь заботы о здоровье ребенка,но в то же время,этот же ребенок должен стоять ночами в администрации в душной очереди,наравне с "блатными и крутиками",которым срочно приспичило переделать загранпаспорт,чтобы второй раз за месяц слетать на Мальдивы отдохнуть! Неужели так у нас заведено? Помогите с ответом!
С уважением,мама.

Відповідь:
19 січня 2018
​Розглянувши Ваше звернення від 11.01.2018 р., яке надійшло на офіційний сайт Вінницької міської ради, стосовно видачі паспорта громадянина України, повідомляємо наступне.

В зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України та введенням безвізового режиму збільшилась кількість звернень з боку жителів не тільки міста Вінниці, але й всієї Вінницької області, що призводить, на жаль, до ажіотажного збільшення черг у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс», та як наслідок, збільшення часу очікування в черзі.

Звертаємо Вашу увагу на можливість попереднього запису до електронної черги Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», передбаченого Порядком застосування електронної системи управління чергою в Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс», затвердженого спільним наказом Департаменту адміністративних послуг та Департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради, з яким Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Вінницької міської ради за посиланням:

http://transparent.vmr.gov.ua/Lists/TransparentOffice/ShowContent.aspx?ID=16.

Крім того, в ЦАП «Прозорий офіс» (Замостя) змінено графік прийому громадян з питань подачі документів для отримання паспортів громадянина України, а саме:
-збільшено на одну годину прийом документів з понеділка по п’ятницю;
-запроваджено прийом документів у суботу.

Також, враховуючи збільшення кількості відвідувачів, які бажають отримати паспорт громадянина України у вигляді ID картки з 22.01.2018р. у територіальному відділенні Замостя Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» по п’ятницях з 08.00 до 14.00 проводиться виключно прийом громадян, які бажають отримати паспорт України у вигляді ID картки.

Дякуємо за зауваження і небайдуже ставлення до організації роботи Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», що дозволяє нам постійно покращувати систему обслуговування мешканців нашого з Вами міста.

Вкладення