(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D1%96%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Філанчук Максим Валерійович
Директор департаменту , Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
03 січня 2018

​Доброго вечора. Я сьогодні із своєю донечкою завітала на площу перед ВМР. Дуже гарна площа з цікавими будиночками, ми вам вдячні що ви даруєте діткам радість і новорічну казку, бо новий рік це пора чудес для наших діток. Там на площі гарні герої фіксиків розважали діток танцювали з ними і співали. Прошу зауважити, що це молоді талановиті люди які радіють разом з дітками. І свій чудовий настрій дарують  усіх. ( прошу зауважити що вони займаютьмя справою яка їм подобається і це видно неозброєним оком). Далі з донечкою ми побачили через віконечко будиночка Діда Мороза, ми зраділи і зайшли в середину, але мене шокувало те що я побачила: сидить дідусь (Шемет Олександр)- обличчя виражає повне недовольство і грубість, в руках крутить в'язку ключів. Підходить молода мама з дитиною на вигляд 7 років ( дівчинка). Підійшла до Діда Мороза ( він все ще продовжує валяжко крутити вязку ключів). У грубій формі каже:" чого прийшла, розказуй вірш". Ця дівчинка почала розповідати на російській мові. Він (Дід. Мороз) з підлоба глянув на неї і хамськи каже:" що за росвйська мова, українською розповідай!" Дитина перелякалась, мама бачу сама у шоці аж розвернулась і подивиламь по сторонам. Ця дівчинка почала щось там з підказками того ж Діда Мороза розповідати вірш "У лісі-лісі-темному". Вручили подарунок і дитина вийшла. У мене питання невже це треба так не любити свою роботу щоб сидіти і ненавидіти самого себе і всіх навколо. Нащо ви платите гроші цій людині за роботу Дідом Морозом. Якщо у вас політика - щодо української мови ( я вас повністю підтримую!!!) Якщо б ви найняли людину яка любить діток ( а таких людей повно у Вінниці) Ці б слова звусали б інакше. Це можна сказати дитині :" добре що ти вивчила віршик розповідай, але на наступний раз вивчи українською" чи можна сказати " якщо ти не знаєш віршик на українській то давай я тобі допоможу і ми разом його розкажим " варіантів повно. Але треба мати бажання, зауважую бажання чемно спілкуватись з дітками, запитати їх щось цікаве, виводити діток на діалог. Я про те, що коли людина на своєму місці і любить своє роботу вона підбирає слова, адже це дітки які вірять у чудеса, вірять у казку , у ХОРОШОГО Діда Мороза. А прийшовзи у цей будиночок- розчаровуються!!!

Якщо у Вам в Міській раді політика робити свято дітям- то робіть його дійсно св'ятом- підбирайте кадри! Або не витрачайте попусту місцеві кошти!!!Дякую що дочитали до кінця!!!

Відповідь:
26 січня 2018

​За дорученням міського голови С.Моргунова, Ваше звернення від 04.01.2018р. №К-01-807 щодо роботи Дідуся Мороза (Олександра Шемета) в Новорічній Резиденції, профільними структурними підрозділами міської ради розглянуто.

Перш за все, дозвольте подякувати Вам за активну громадську позицію. Основною метою роботи Новорічної Резиденції є створення новорічної казкової атмосфери для наймолодших вінничан, естетичне виховання підростаючого покоління.

Враховуючи порушене у Вашому зверненні питання, було вжито наступних заходів: замінено Олександра Шемета іншими виконавцями.

Вкладення