(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
22 грудня 2017

Добрий день! Я помилково проплатила за садочок на рахунок ГУ ДКСУ ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ замість Волинської. Проплатила за 2-х дітей по 324 грн за кожного. Звернулась в банк сказали написати Вам, щоб Ви повернули кошти. Як це правильніше зробики? Які реквизити для цього потрібні?

Відповідь:
19 січня 2018

​Департамент фінансів Вінницької міської ради опрацював Ваше звернення щодо повернення помилково сплачених коштів батьківської плати в сумі 648грн. на рахунок дошкільного навчального закладу міста Вінниці,  і повідомляє.

Для повернення коштів, Вам необхідно звернутись до дошкільного навчального закладу №9, на рахунок якого надійшли кошти.

В заяві на ім'я завідувача дошкільного навчального закладу №9 Бондар Інги Володимирівни (за адресою: 21050, м.Вінниця вул. Пушкіна, 8) вказати Ваші реквізити, на які повернути кошти (але це не мають бути реквізити садочку, в який необхідно було сплатити кошти, а Ваші особисті). До заяви обов'язково додати квитанції, що підтверджують  сплату коштів батьківської плати.

В разі отримання вищезазначених документів, кошти будуть повернуті на Ваш рахунок у встановленому порядку.

Вкладення