(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
13 грудня 2017

​Дуже дякую Вам за відповідь на моє звернення від 14 листопада 2017 р.

«Примусова реєстрація місця проживання фізичних осіб чинним законодавством України не передбачена…»

Добре,  а в якому Законі України передбачено безкоштовне користування комунальними послугами? Будь ласка, назвіть мені статтю та Закон за яким передбачено таке проживання. Я також скористаюсь цим Законом.

Виявляється держава Україна дуже заможна держава, значно заможніша ніж європейські країни, якщо може  дозволити своїм громадянам не сплачувати комунальні послуги. Держава бере кредити, щоб розплатитися за газ, які віддають законослухняні платники податків.

Мені не зрозуміло, чому для моїх сусідів в кількості 3 осіб нараховують за користування газом 22 грн. а для нашої родини, що складається із 2 осіб при наявності  лічильника, та економії газу, за 15 куб. нараховується 104 грн. Виявляється держава може дарувати для деяких верств населення такий дорогий  природний ресурс...

Також і сміття. Щодо води так каналізації…. Якщо я не запрошу до них контролерів ніякі показники не передаються.

Я, як відповідальний платник комунальних послуг, питаю чому   для такої  родини, та їм подібних проживання виявляється безкоштовним. Якщо реєстрація тісно пов*язана з нарахуванням комунальних платежів, то будьте ласкаві зареєструвати їх примусово. Якщо ні, прошу зобов*язати ЖЄК чи управляючі компанії робити нарахування на фактичну кількість осіб.  Дякую.

Відповідь:
10 січня 2018

​Ваше звернення щодо нарахувань за житлово-комунальні послуги для мешканців сусідньої кв. 73 житлового будинку № 42 по вул. 600-річчя опрацьовано департаментом міського господарства Вінницької міської ради.

По суті звернення повідомляємо наступне.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011р. № 869 калькуляційною одиницею послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій є 1 кв. метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної чи юридичної особи. Тому, нарахування за всі роботи, які виконуються на будинку, розподіляються між всіма власниками житлових і нежитлових приміщень пропорційно до загальної займаної площі. Таким чином кількість зареєстрованих мешканців в квартирі не впливають на суму нарахуваннь по послузі з утримання будинку та прибудинкової території.

В тому числі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. за № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» послуги з централізованого постачання теплової енергії нараховується пропорційно до загальної займаної площі помешкання.

Нарахування за послуги з централізованого гарячого водопостачання, холодного водопостачання та водовідведення відбувається за показами індивідуальних приладів обліку спожитих ресурсів.

Щодо нарахувань за послугу з постачання природного газу інформуємо, що у разі відсутності лічильників газу плата за послуги з газопостачання розраховується відповідно до встановлених законодавством норм споживання та цін на газ відповідно до Правил надання населенню послуг з газопостачання затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 р. за №2246 .

Також зазначимо, що механізм здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осію в Україні, а також форми необхідних для цього документів, встановлено Правилами реєстрації місця проживання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. за №207. Реєстрація місця проживання фізичних осіб відбувається за заявним принципом за наявності відповідного пакету документів. Примусова реєстрація місця проживання фізичних осіб чинним законодавством України не передбачена, про що Вам вже раніше повідомлялось.

 

Вкладення