(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
19 червня 2013

ШАНОВНИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, Я ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС З ПРОХАННЯМ НА МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ.  ПО СОСТОЯНІЮ МОГО ЗДОРО"Я МЕНІ ДУЖЕ ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ.МІЙ ДІАГНОЗ КІФОСКАЛІОЗ 4 СТ.  ТАКУ СКЛАДНУ ОПЕРАЦІЮ ПРОВОДЯТЬ У НЕМЕЧИНІ, НО Я ВИЙШЛА НА МЕЖДУНАРОДНИЙ ЦЕНТР НЕВРОХІРУРГІЇ ЯКИЙ ЗНАХОДИТЬСЯ У МІСТІ КИЇВІ.  ПРОЙШЛА КОНСУЛЬТАЦІЮ, ПРОВОДИВСЯ КОНСІЛІУМ І ЛІКАР КУРІНЕЦЬ І.П. СМОЖЕ ВЗЯТИСЯ І ЗРОБИТИ МЕНІ ТАКУ СКЛАДНУ ОПЕРАЦІЮ. РОБИТИ ОПЕРАЦІЮ ТРЕБА ЯК НАЙШВИДШЕ. ТІЛЬКИ НА ЦЕ ВСЕ ПОТРІБНО 100000 ГРН. МОЇ БАТЬКИ ВІД МЕНЕ ВІДМОВИЛИСЯ СКАЗАЛИ ЩОБ САМА ШУКАЛА КОШТИ НА ОПЕРАЦІЮ, В МЕНЕ ТАКІХ КОШТІВ НЕМАЄ ТАК ЯК ЗАРОБІТНЯ ПЛАТНЯ У МЕНЕ 1000 ГРН. І ПЕНСІЯ 900 ГРН. НА ЦІ КОШТИ МЕНІ ТРЕБА ЗНІМАТИ ПОМЕШКАННЯ, КУПУВАТИ ПЕРЕОДЧНО ЛІКИ І ЯКОСЬ ЖИТИ. НА ОПЕРАЦІЮ ВІДКЛАДАТИ ГРОШІ  В МЕНЕ НЕ ПОЛУЧАЄТЬСЯ. ЗАРАЗ Я ЗВЕРТАЮСЬ У ВСІ ІНСТАНЦІЇ ЯКІ МОЖУТЬ МЕНІ ДОПОМОГТИ З КОШТАМИ, ЦЕ ДО ВАС,  НА ТЕЛЕБАКЧЕННЯ, ДО СВОГО ДИРЕКТОРА ДЕПУТАТВ  І ПОШУ ВСІХ ДОПОМОГТИ КОШТАМИ. І ВАС ДУЖЕ ПРОШУ НЕ ВІДВЕРТАЙТИСЯ ВІД МЕНЕ, ДУЖЕ ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ ЧИМ МОЖИТЕ. ДАЙ БОГ ВСЬОГО САМОГО НАЙКРАЩОГО, ХАЙ БЕРЕЖЕ ВАС БОГ.​

Відповідь:
04 липня 2013

Департамент праці і соціального захисту населення міської ради уважно розглянувши Ваше звернення, яке надійшло на сайт міського голови, щодо отримання матеріальної грошової допомоги на лікування, і повідомляє наступне.
Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної  грошової допомоги мешканцям міста Вінниці, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 27 лютого 2013 року № 1173, матеріальна грошова допомога надається членам територіальної громади  міста Вінниці.
Враховуючи те, що Ви є мешканцями Томашпільського району та зареєстровані в с. Велика-Русава Томашпільського району Вінницької області виконком міської ради на даний час не має підстав для надання матеріальної грошової допомоги.
Одночасно повідомляємо, для вирішення Вашого питання пропонуємо  звернутись за матеріальною грошовою допомогою в районну адміністрацію за місцем реєстрації.

Вкладення