(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
27 листопада 2017

​Добрый день. Прошу Вас рассмотреть возможность выделения помещения в аренду  с правом выкупа, желательно в центральном районе города, площадью 50-100 м2. Помещение планируется под бизнес а именно , установка, обслуживание и ремонт Тепловых Насосов.

           С уважением ,  Соляник В.И.

Відповідь:
29 листопада 2017

Департаментом комунального майна опрацьовано Ваше звернення на сайт Вінницької міської ради від 27.11.2017р. (реєстраційний індекс   С-06-115575 від 27.11.2017р.) з проханням надати в оренду приміщення для обслуговування та ремонту теплових насосів.

Згідно рішення Вінницької міської ради  від 01.07.2011р. № 357, зі змінами до нього про затвердження «Концепції регулювання відносин, пов'язаних з орендою майна територіальної громади м. Вінниці» та «Положення про оренду комунального майна територіальної громади
м. Вінниці» визначено процедуру, умови, порядок та способи надання в оренду майна в залежності від категорії орендарів. А саме, фізичні і юридичні особи, які здійснюють виробничу, науково-дослідну і комерційну діяльність з метою одержання відповідного прибутку (доходу) та юридичні особи, які не є суб'єктами підприємницької діяльності, які займаються громадською та благодійною діяльністю, отримують майно територіальної громади м. Вінниці в оренду на конкурентних засадах (аукціон чи конкурс на право оренди).

Інформаційні повідомлення розміщуються у «Вінницькій газеті» та на офіційному сайті Вінницької міської ради (www.vmr.gov.ua).

Вкладення