(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
22 листопада 2017

​Доброго дня!!!
Шановна Наталія Дмитрівна ,звертаємось до Вас від імені група7 ДНЗ-25 ,просимо звернути увагу на відсутність дитячих майданчиків в данному ДНЗ,все що є на майданчиках це колеса,жодної гойдалки,жодної гірки,вони не приспособлені для дітей
Просимо Вас прийняти міри!!!

Відповідь:
12 грудня 2017

Виконавчими органами Вінницької міської ради за дорученням міського голови Ваше звернення щодо наявності дитячих майданчиків у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №25 Вінницької міської ради»  опрацьовано.

Питання створення належної матеріально-технічної бази в закладах дошкільної освіти міста, забезпечення енергоефективності будівель, створення належних умов для виховання маленьких вінничан знаходиться під постійним контролем міської ради. Проблемні питання закладів дошкільної освіти міста вирішуються поступово, враховуючи реальні можливості міського бюджету.

З метою підвищення ефективності організації харчування дітей, які відвідують комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №25 Вінницької міської ради» у 2016 році придбано пароконвектомат з гастроємкостями на суму 148566 грн., холодильник на суму 4400 грн., а у 2017 році котел електричний на суму 29424 грн. Також, у 2016 році проведено капітальний ремонт пральні на суму 331874 грн.

Крім того, відповідно до перспективного плану, у 2019 році в закладі планується комплексна термореновація будівлі, відповідно, благоустрій території та встановлення ігрових майданчиків.

Вкладення