(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%96%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA.png
Кушнірчук Сергій Анатолійович
Директор департаменту, Департамент земельних ресурсів

​Вирішує ряд питань у сфері земельних відносин, зокрема, приймає участь у створені умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель міста, для управління земельними ресурсами, вирішені питань які стосуються розроблення та затвердження землевпорядної документації, оформлення власності (користування) земельними ділянками, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, згідно до компетенції.

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 14-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
28 жовтня 2017

​Добрий день,шановний Сергій Анатолійович. На сайті http://data.gov.ua є набір даних  переліку вільних ділянок комунальної власності,які можуть бути передані у власність(оренду) на земельних торгах у формі аукціону. Скажіть яким чином житель Вінниці може прийняти участь в аукціоні, або куди звернутись, щоб викупити вільну ділянку у держави,так як відповідальна особа зазначена на сайті не надає ніяких відповідей на це запитання, зазделегідь вдячна за вашу відповідь.

Відповідь:
16 листопада 2017

Розглянувши Ваше звернення   (вх. №С-37-107867  від 30.10.2017) про порядок продажу вільних земельних ділянок на земельних торгах  у формі аукціону, повідомляю наступне.

Згідно  ст. 134 Земельного кодексу України передача прав на  вільні земельні ділянки комунальної власності  підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах).

Добір земельних  ділянок,  права  на які виставлятимуться на земельні торги, здійснюється з урахуванням затверджених містобудівної документації та документації із землеустрою.

Умови продажу права на вільну земельну ділянку визначаються Організатором аукціону. На земельних торгах не може бути використане переважне право купівлі.

Організатором земельних торгів є власник земельної ділянки (орган місцевого самоврядування, що здійснює реалізацію права комунальної власності на земельні ділянки), які уклали з виконавцем земельних торгів договір про проведення земельних торгів.

Виконавцем земельних торгів є суб'єкт господарювання, який уклав з організатором земельних торгів договір про їх проведення.

Учасником земельних торгів є фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів документи, зазначені в ч.7 ст. 137 Земельного кодексу України, сплатила реєстраційний та гарантійний внески, зареєстрована у книзі реєстрації учасників земельних торгів і відповідно до закону може набувати право власності чи користування земельною ділянкою, яка виставляється на земельні торги.

Стартова  вартість  продажу  лоту (вільної від забудови земельної ділянки) визначається Організатором аукціону.

У разі продажу права власності   вільної  земельної  ділянки  проводиться експертна  грошова  оцінка земельної ділянки відповідно до Закону України "Про оцінку земель".

У випадку продажу права оренди  земельної ділянки стартова ціна  встановлюється на рівні  розміру  річної орендної плати,  яка не може бути меншою за  розмір  орендної плати, визначений Податковим кодексом України.

Інформація щодо Переліку вільних земельних ділянок,  які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами  розміщується  та постійно оновлюється на офіційному веб - сайті Держгеокадастру  України та на офіційному сайті Вінницької міської ради  (www.vmr.gov.ua). 

Принагідно повідомляю, що дата, місце, час проведення аукціонів з продажу вільних земельних ділянок, умови прийняття участі в них публікуються в газеті "Вінницька газета" протягом року, по мірі готовності об'єктів до продажу.

Вкладення