(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Анфілов Руслан Анатолійович
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​

Особистий прийом громадян:
Понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
13 червня 2013
Доброго дня.Не знаю чи до вас мені звертатись,Хотіла б дізнатись з приводу культурних заходів у Вінниці.У мене на меті є проведення концерту для молоді,яка тільки почала розвиватись у музичному мистецтві,адже у нашому місті дуже багато музичних колективів які мають бажання дати концерт.Хотіла б дізнатись у кого можна запитати щодо території проведення.так як усе інше є.Мене цікавить територія пляжу Хімік з сторони Старого міста,чи можна там проводити концерт і що для цього потрібно?Дякую за увагу.
Відповідь:
18 червня 2013

Відділом у справах молоді та туризму міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо проведення концерту для молоді на території пляжу Хімік.
Пані Марино, повідомляємо Вам, що для організації вищезазначеного заходу Вам необхідно:
- підготувати детальний план проведення концерту;
- визначити приблизну кількість людей, які будуть знаходитися на території пляжу;
- визначити необхідне устаткування;
- забезпечити зі своєї сторони відповідальних людей за порядок та дотримання правил благоустрій міста під час проведення заходу.
Після чого, Вам необхідно буде підготувати офіційне звернення до департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.
Контактна особа: головний спеціаліст відділу утримання об’єктів благоустрою Вінницької міської ради – Гловацький Олексій Миколайович, тел.59-53-48.

Вкладення