(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
13 червня 2013

​Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи потрібно змінювати державний акт на право власності на землю, якщо змінилась прописка власника цієї ділянки? Дякую за відповідь.

Відповідь:
15 липня 2013

Розглянувши Ваше звернення на сайт від 13.06.2013р. вх. №М-05-11941, повідомляю наступне.
Відповідно до чинного законодавства право власності на земельну ділянку виникає з моменту його реєстрації, яке оформляється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Одним із документів необхідних для реєстрації речових прав є витяг з Державного земельного кадастру. Відомості про земельну ділянку містять інформацію про її власників. Земельній ділянці, відомості про яку внесені до Державного земельного кадастру, присвоюється кадастровий номер, який є її ідентифікатором у Державному земельному кадастрі. Зміна власника чи користувача земельної ділянки, зміна відомостей про неї не є підставою для скасування кадастрового номера.
Відповідно до чинного законодавства не передбачено внесення змін до документа, який підтверджує право власності на земельну ділянку в зв’язку зі зміною реєстрації місця проживання власника земельної ділянки.

Вкладення