(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.

​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
12 червня 2013

Звернення

Шановний Олег Михайлович, звертаємось до Вас за допомогою!

 

11червня 2013 року під час сильного грозового дощу, за 15 хвилин, стічними водами (з вул. Шевченка та провулка Плеханова, а також з вул. Келецька) був затоплений город, а також була загроза підтопленню наших будівель за адресою Келецька ,34 (провулок Малий,10).

Наш будинок і всі інші по провулку Малий (№8, №6, №4,№2) знаходяться нижче рівня дороги (Келецька) . Стічна труба, яка проходить під дорогою, при дощах, наповнювалась и розливалась. Раніше бували дощі: сильніші, триваліші, але ситуації затоплення городів і підтоплення не було.

 

11.06.13 спостерігали таку картину, вода з труби ( яка проходить під Келецькою) йшла нам на городи сильним потоком + вода с пров. Плеханова і вул..Шевченко сильним потоком в своєму руслі текла до труби (колектора), при зустрічі  двох потоків вода утворила фонтан до 2х метрів в висоту, і почала швидко наповнювати русло водостічної річечки Безіменної, затоплюючи всі городи і будівлі. Наповнювалась наша низина водою з труби(колектора під дорогою вул..Келецька), а повинно бути навпаки.

 

МЧС відреагували на звернення – дякуємо їм, але не змогли нам допомогти, тому що вони не знають як розміщена ця труба і як вона пролягає. Допомогли розчистити зверху сміття яке принесла вода, але результату ніякого.

Вода йшла с труби до нас в городи на протязі всього часу коли була сильна злива. Як тільки дощ став менший, то вода з городів потрошки( ледь помітно) почала сходити. За 1 годину непогоди вода піднялася до 3- 3,5 метри ( цей підйом води в перші 15 хвилин; стояла вода десь хвилин 40; сходила вода на протязі 1 години) раніше такого не було!

 

 Просимо Вас розібратися! Бо вважаємо причиною: порушення законів фізики, при будівництві дитячого майданчика з протилежної сторони вул. Келецька.  Будівельники щось змінили, тому що на території майданчика раніше виходили два колодязя (на верх), тепер там їх нема.

 

Просимо надати письмову відповідь.

 

 

Відповідь:
27 червня 2013

Ваше звернення щодо відведення води, яка накопичується під час атмосферних опадів поблизу будинків по вул. Келецька, 34 та пров. Малий перебуває в стадії опрацювання.
Про наслідки розгляду Вам буде повідомлено додатково.

Вкладення