(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
10 жовтня 2017

​На багаторазові звернення Грушака Валентина Григоровича (пенсіонер, полковник авіації, ветеран, нагороджений 9 медалями, після інсульту погано розмовляє та ходить, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37) до державної служби з надзвичайних ситуацій, поліції щодо відновлення порушених прав та вжиття заходів - до відкриття дверей належної Грушаку В.Г. квартири; - примусового впливу до повернення користування квартирою, меблями, одягом - були залишені і залишаються поза увагою. Заяви від Грушака В.Г. не приймаються, або викидаються у відро для сміття або формально розглядаються.


20.09.2017 року на виклик Грушака В.Г. аварійно-рятувального загону за телефоном "101" Грушаку В.Г. безпідставно було відмовлено у наданні допомоги і скеровано на приватну компанію з наданням телефону 695248 При цьому, Грушак В.Г. діє у відповідності до вимог чинного законодавства, а саме

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1102-2011-%D0%BF


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 26 жовтня 2011 р. N 1102
Київ
Деякі питання надання платних послуг
підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій

Додаток 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 26 жовтня 2011 р. N 1102

ПЕРЕЛІК
додаткових платних послуг, які надаються
аварійно-рятувальними службами
Міністерства надзвичайних ситуацій

2. Послуги, що надаються з використанням спеціальних засобів
захисту та оснащення:
....
16) відкривання квартир на замовлення громадян, зняття ґрат
на вікнах і балконах;
....

на що Андрущенко Олег Олександрович заявив вимогу особистого прибуття Грушака В.Г. до ДСНС, що було виконано 21.09.2017 року та 27.09.2017 року, але заява не прийнята, відправлена у смітник, договір і квитанція не оформлені, а Грушаку В.Г. на аркушу паперу було написано телефон тієї ж приватної компанії 695248 , і скеровано до Поліції.

На виклик поліції 22.09.2017 року для подання і оформлення Заяви про злочин, який скоєно відносно Грушак В.Г. групою осіб: Грушак Валентиною Олександрівною, Грушак Іриною Валентинівною та Грушак Олександрем Валентиновичем за 191 статтею Кримінального Кодексу України щодо привласнення належного Грушаку Валентину Григоровичу майна (меблі, техніка, одяг, взуття, особисті речі та інше, вартість якого на сьогоднішній день є значною, і навіть великою) залишено працівниками поліції без відповідної уваги. При цьому, за допомогою телефонного зв`язку (050) 359-10-22 було поставлено до відома представника поліції (Заріну). Як результат, заяву не прийнято, і скеровано до ДСНС.


Представник компанії 695248 перевірив прописку і категорично відмовився відкривати двері належної Грушаку В.Г. квартири без на те згоди колишньої дружини Грушак Валентини Олександрівни, яка між іншим, не проживає за місцем реєстрації, а мешкає в інший квартирі. При цьому, представник компанії 695248 вимагав від Грушака В.Г. оплату за виклик. ДСНС договір та рахунок для сплати не оформляє, і відповідно, його не надає та координатора робіт не призначає.
Наближається холодна погода, до кого мені звертатись?

Відповідь:
20 жовтня 2017

Ваші звернення за номерами Г-01-95313, Г-01-97249 та Г-01-98705 щодо усунення перешкод у користуванні квартирою, за дорученням міського голови – Моргунова С.А., розглянуті виконавчими органами Вінницької міської ради.

Повідомляю, що відповідно до ч.1 ст.319 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

Частиною 1 статті 321 ЦК України встановлено, що право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.

Згідно до статті 391 ЦК України встановлено,  що  власник майна  має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпоряджання своїм майном.

Відповідно до частини 1 ст.16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Частиною 1 ст.3 Цивільного процесуального кодексу України передбачено, що кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

З огляду на викладене, Ви маєте право на звернення до суду з відповідною позовною заявою про усунення перешкод у користуванні власністю.

Додатково повідомляю, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області не підпорядковане Вінницькій міській раді чи її виконавчому комітету.

Вкладення