(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.


​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
15 вересня 2017
Вітаю. По вул. Пирогова 93 в дворі постійно сидять підлітки і майже завжди неадекватно себе поводять: або розпивають алкогольні напої, або кричать і спалюють пластикові  пляшки. На зауваження не реагують. Безліч разів викликали поліцію,але безрезультатно. Вони просто приїхали, подивились і поїхали собі. Більшість з цих завсідників неповнолітні. Але й на це поліція не реагує. І на наступний день все те саме. Навіть коли від них йшли прямі погрози розправи чоловікові правоохоронці не захотіли прийняти заяву,так як немає доказів. В нашому дворі повно дітей. Чому ми повинні за них переживати і боятись,що або їх перейдуть мопедом(який є майже в кожного), або комусь з цих підлітків щось прийде в голову? Чому правоохоронці ніяк не можуть допомогти,якось з'єднуватись з їхніми батьками і присікати ці посиденьки? Велике прохання вирішити цю проблему. Дякую.
Відповідь:
02 жовтня 2017

​Ваше звернення від 15.09.2017р. щодо порушень публічного порядку у дворі будинку №93 по вул.Пирогова в м.Вінниці розглянуто виконавчими органами Вінницької міської ради.

Повідомляю, що відповідно до ст. 2 Закону України «Про національну поліцію», завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку; охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави; протидії злочинності; надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Крім того, ст.23 даного Закону України визначено, що поліція відповідно до покладених на неї завдань: здійснює превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень; здійснює своєчасне реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події.

З огляду на викладене, виконавчими органами Вінницької міської ради до  Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області та управління патрульної поліції у місті Вінниці направлено листи з проханням посилити патрулювання та забезпечити дотримання громадянами публічного поряду за вказаною адресою.

Вкладення