(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
21 серпня 2017

Вітаємо Вас, шановна Людмила Анатоліївна!​

Ситуація, яка буде описана нижче напряму порушує права дітей, а саме, цитата ЗУ:

Стаття 6. Право на життя та охорону здоров’я

Кожна дитина має право на життя з моменту визначення її живонародженою та життєздатною за критеріями Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Держава гарантує дитині право на охорону здоров’я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.

З цією метою держава вживає заходів щодо:

зниження рівня смертності немовлят і дитячої смертності;

забезпечення надання необхідної медичної допомоги всім дітям;

боротьби з хворобами і недоїданням, у тому числі шляхом надання дітям доступу до достатньої кількості якісних харчових продуктів та чистої питної води;​


 

Суть звернення:

 

Сьогодні держава позиціонує себе захисником прав людей, а політичні діячі з екранів телевізору говорять про постійну допомогу та підтримку населення, ми, мешканці будинку м. Вінниці по вул.Якова Гальчевського, 1А, змушені самотужки вести програшну боротьбу із нечистотами, бо, на жаль, нас не чують і нахабно ігнорують наші поклики про допомогу.

 Повідомляємо Вас, що у цьому будинку підвальне приміщення 1-го та 2-го під'їздів затоплене нечистотами. У зв'язку з чим стоїть постійний сморід, у квартирах людей повно комарів та комах. Дана ситуація спричинила антисанітарний стан. Власними силами ми, жителі будинку, уже справитись не можемо. Через антисанітарне становище у підвалі постійно розводяться щурі та інші небезпечні тварини, які є носіями інфекційних захворювань та несуть пряму загрозу життю і здоров'ю людей, а, особливо, наших дітей. Також, у зв'язку з нечистотами, постійною сирістю підвалу, будинок почав руйнуватись, підмостки в районах цих під'їздів почали просідати до 20 см. Труби у підвальному приміщенні у жахливому стані, течуть, що й призвело до такого результату. Жодні прохання, письмові листи до ЖЕКу не дають результату. ЖЕК відхрещується від даної проблеми і на співпрацю з мешканцями не йде. Наші прохання не чують. Мешканці у відчаї. Коли країна стала на новий шлях та позиціонує себе європейською, мешканці, як у давні часи, мусять боятись навали різних небезпечних хвороб та якось своїми силами справлятись з нечистотами. І це вже у цивілізований час!!! Ми будемо звертатись на телебачення, викликати епідеміологів, проводити дослідження, оскільки ситуація може поставити під загрозу життя та здоров' я наших мешканців. Просимо Вас вплинути на дану ситуацію.

Будемо раді Вашому приїзду, аби Ви могли оглянути ці приміщення та допомогти нам у вирішенні цієї надзвичайно важливої і небезпечної проблеми. 

Такі ж звернення ми вже надіслали пану Гройсману , нашому Президенту України Петру Порошенку, пану Моргунову та іншим чиновникам.

Просимо Вас звернути увагу на нас та наших дітей і допомогти нам забезпечити їм здорове майбутнє!

Щодо Вашого рішення просимо Вас повідомити нас письмово на e-mail gal4evskogo1a@gmail.com. Дуже сподіваємося на Вашу допомогу та відповідь!​

Відповідь:
06 вересня 2017

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо витоків з внутрішньобудинкових інженерних мереж в підвальному приміщенні будинку № 1А по вул. Якова Гальчевського,за дорученням міського голови, перебуває на контролі.

В ході опрацювання звернення працівниками експлуатуючої будинок організації МКП «ЖЕК № 5» обстежено внутрішньобудинкові інженерні мережі вказаного в зверненні будинку.

В результаті обстеження виявлено витоки з трубопроводу системи централізованого постачання холодної води.

За інформацією адміністрації МКП «ЖЕК № 5» виконати заміну аварійної ділянки трубопроводу зазначеної системи заплановано в термін до 15.09.2017р.

Водночас інформуємо, що внутрішньобудинкові інженерні мережі даного будинку потребують капітального ремонту.

Працівниками обслуговуючої будинок організації заплановано ініціювати збори мешканців будинку № 1А по вул. Якова Гальчевського з питання їх дольової участі у фінансуванні зазначених робіт.

Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

03.10.2017

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо витоків з внутрішньобудинкових інженерних мереж в підвальному приміщенні будинку № 1А по вул. Якова Гальчевського,за дорученням міського голови, розглянуто.

В ході опрацювання звернення працівниками експлуатуючої будинок організації МКП «ЖЕК № 5» виконано поточний ремонт внутрішньобудинкової системи централізованого постачання холодної води.

На даний час витоків з трубопроводів даної системи не спостерігається.

За повідомленням адміністрації МКП «ЖЕК № 5», мешканцям роз'яснено порядок проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж.

В разі прийняття позитивного рішення мешканцями у співфінансуванні  зазначених робіт, необхідно звернутись на адресу адміністрації   МКП «ЖЕК № 5» або у відділ капітального ремонту та розвитку департаменту житлового господарства (тел. 59-51-24).

Вкладення