(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
28 травня 2013

 

                                                                            Директору  департаменту

                                            Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

                                                                       Мартинюк  Максим Петрович

                                                                    Мешканців будинку по вул.

                                                                       600 річчя 46/58

                                               Нємой Олександр Борисович кв №3, т. 46-71-50              

 

                                                  ЗАЯВА

Ми, мешканці будинку по вулиці 600 річчя 46/58 звертаємось до Вас з питанням по квартирі №2.                                                                   Сьогодні, 28.05.2013 р., до нашого будинку під’їжджали представники архітектури міста. Від них ми дізнались про розпочаток будівельних робіт – прибудова до кВ.№2. В 2009 році 13 серпня будівництво до цієї квартири офіційно було ліквідовано за рішенням міської комісії з надзвичайних ситуацій від 31.07.2009 р.  На данний момент в ЖЕКу №7 власником квартири №2 взято дозвіл на загорожу для розпочатку нового будівництва.                                                   З нами, мешканцями, не було проведено ніяких громадських слухань, нас ніхто не ознайомив з проектом.

   Мешканці будинку, як і обіцяли в серпні 2009 року, особисто голові міськради Володимиру Борисовичу Гройсману, на місці, де був котлован, посадили дерева, кущі, квіти. В квітні місяці кожного року ми проводимо суботники з благоустрою квітників. В 2009 році власник квартири №2 вирубав 40-річні дерева, кущі, квіти. Чого нам чекати цього разу???                                                                                                                    Ми просимо Вас негайного з’ясування по цьому питанню.

28.05.2013 р.                                          З повагою

                                            мешканці будинку по вул. 600річчя 46/58 

 

Відповідь:
01 червня 2013

Ваше звернення на сайт міської ради від 29.05.2013р., стосовно будівництва прибудови до квартири №2 в багатоквартирному житловому будинку, по вул. 600- річчя, 46, опрацьовано.
Повідомляю, що перевіркою на місці 29.05.2013р., виконавчими органами міської ради, факту виконання підготовчих чи будівельних робіт з реконструкції квартири в багатоквартирному житловому будинку, за вищевказаною адресою не виявлено. Будь-яка інформація щодо початку будівництва відсутня. Власник вказаної квартири не інформував виконком міської ради щодо проведення таких робіт.
Також повідомляю, що департаментом архітектури, містобудування та кадастру міської ради постійно проводиться моніторинг містобудівної ситуації.
Крім того повідомляю, що 29.05.2013р. здійснено виїзд на об’єкти, які в даний час знаходять на опрацюванні в департаменті. За адресою: вул. 600-річчя, 46, на місці визначалась можливість надання містобудівних умов та обмежень щодо здійснення реконструкції квартири №17 з прибудовою до житлового будинку під влаштування фотостудії, відповідно до поданої замовником документації.
Інформую, що громадське обговорення з даного приводу тривало протягом місяця.
Громадські слухання щодо містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками прибудови фотостудії «ПІК» до квартири №17 житлового будинку по вул.600-річчя, 46 в м. Вінниці та обґрунтування меж і площі прибудинкової території з розміщення фотостудії «ПІК» для укладання договору земельного сервітуту, відбулось 21.03.2013р. о 19.00 год. за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 46, кв. 17. Замовник документації ФОП Порфенюк Ю.В. Переважною більшістю присутніх на слуханнях вищезазначена документація була погоджена.​

Вкладення