(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
28 травня 2013

​Доброго дня! Мене цікавить коли відбудеться засідання  Конфліктної комісії з питань нерухомості. Куди і які документи потрібно подавати фізичній особі, яка має узгодити проблематичні питання по житловій нерухомості у м.Вінниці. Дякую за відповідь.

Відповідь:
21 червня 2013

На Ваше звернення щодо роботи комісії з розгляду конфліктних питань та апеляцій в сфері містобудування повідомляємо наступне.
На даний час процедура прийняття в експлуатацію самочинно реконструйованих об'єктів припинена в зв’язку зі змінами в діючому законодавстві.
Порядок прийняття в експлуатацію самочинно реконструйованих приміщень в багатоквартирних  будинках не визначений, а робота комісії з розгляду конфліктних питань та апеляцій в сфері містобудування знаходиться   в стадії реорганізації з метою приведення до вимог чинного законодавства місцевих нормативних актів.

Вкладення