(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
10 липня 2017

​Шановна, Юлія Вікторівна.

Від імені оргкомітету програми "Територія інновацій" (сайт ueeu.in.ua ), просимо Вас сприяти проведенню циклу заходів в межах мандрівної виставки "Військово-польовий арт",  яка триває в Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Наша оранізація вже провела благодійні заходи, але звертаємось до Вас за інфрмаційною підтримкою.  В разі, якщо  будуть   органозавні групи відвідувачів із категорій  " Внутрішньо переміщені сімї" , учасники АТО, то проект,  який підтримано в адміністрації Презедента - більш яскраво та якісно висвітлюветиметься на сторінках подій нашого міста.

Розклад майстер-класів в межах проекту "Стіна Миру" - на сотрінці  https://www.facebook.com/groups/artekko.ua/

Сторінка проекту https://www.facebook.com/groups/1019213851557193/?fref=ts​

З повагою, керівник ГО "Академія творчості "АРТЕККО" - Луцяк В.В.
Відповідь:
11 липня 2017

​На Ваш запит від 10.07.2017р. щодо інформаційної підтримки благодійного заходу «Військово-польовий арт» повідомляємо про наступне.
Працівники відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради спільно з підпорядкованими структурними підрозділами забезпечать необхідну допомогу у проведенні вищезазначеного заходу в межах власної компетенції.
Контактна особа від відділу - Мазурик Віктор Станіславович,  тел.: 59-53-02.

Вкладення