(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Бочевар Роман Павлович
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
29 червня 2017

​Доброго дня шановний Романе Павлович!  До мене, як до волонтера,  звернувся підопічний Вінницького будинку інтернату геріатричного профілю Крупенко Артур Геннадійович,  якому стало відомо,  що його матір - Палій Галина Василівна,  всупереч його волі та інтересам звернулась до Вінницької міської ради з заявою про призначення опікунства. Звертаю Вашу увагу,  що в провадженні Тульчинського районного суду Вінницької області слухається справа номер 148/298/17 про часткове відновлення цивільної дієздатності Крупенко Артура Геннадійовича. На даний момент слухання справи призупинено в зв'язку з проведенням чудово психіатричної експертизи.  Вказані обставини були свідомо приховані вказаною громадянкою при подання заяви про призначення Опікунства до Вінницької міської ради.  На даний момент в провадженні Вінницького міського суду слухається справа за номером 127/11278/17 за позовом Виконавчого комітету Вінницької міської ради в інтересах Крупенко Артура Геннадійовича, заінтересована особа Палій Галина Василівна. Прошу Вас, в зв'язку з нововиявленими обставинами відкликати позовну заяву,  до моменту вирішення справи уТульчинському районному суді.  Звертаю Вашу увагу, про неодноразово вчинення дій громадянкою Палій Галиною Василівною дій,  які суперечать інтересам підопічного: 1. Вона відмовилась від нього у віці 4 років,  передавши під опіку держави.  2. На протязі 22 років його перебування в Ладижинському будинку інтернаті вона відвідувала його раз в рік.  3. Вона була категорично проти переведення його в будинок інтернат,  який розташований в м.  Вінниця,  хоча являється мешканкою міста Вінниці.  4.  На протязі 4 місяців перебування Крупенко А. Г.  у Вінниці вона не вчинила жодних дій,  направлених на його розвиток і реабілітацію. На будь яку пропозицію, щодо участі в житті Артура,  вона з особливим цинізмом відповідає: Мені це не потрібно.   Наразі,  прошу недопустити порушення прав та законних інтересів Крупенко Артура Геннадійовича при вирішенні питання щодо призначення Опікунства.  Відповідь:
13 липня 2017

​Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.

Вкладення