(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Бочевар Роман Павлович
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
21 червня 2017

​Доброго дня

Питання с приводу посвідчення учасника бойових дій 

Маю я право купувати пільговий білет по копії посвідчення завіреним нотаріусом ?

Тому що касирша вінницького центрального  автовокзалу відмовляється продавати пільговий квиток 

Якщо не туди звернувся направте будь ласка туди де зможу отримати відповідь 

Спасибі за розуміння 

Відповідь:
17 липня 2017

​Департаментом правової політики та якості розглянуто Ваше звернення від 21.06.2017 щодо можливості купівлі пільгового квитка на проїзд при пред’явленні копії посвідчення учасника бойових дій, завіреної нотаріально та повідомляємо наступне.
Відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» документом для регулярних пасажирських перевезень для пасажира є квиток на проїзд в автобусі та на  перевезення багажу (для пільгового проїзду - посвідчення особи встановленого зразка  чи  довідка,  на підставі якої надається пільга), а в разі запровадження  автоматизованої  системи  обліку  оплати  проїзду -електронний  квиток  та  документи для пільгового проїзду.
У відповідності до підпункту 1 пункту 158 Постанови Кабінету Міністрів України № 176 від 18 лютого 1997 року «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» пасажир автобуса зобов'язаний мати  при собі квиток на проїзд,  квитанцію на перевезення багажу,  а за наявності права на  пільги  щодо  оплати  проїзду  -
посвідчення  встановленого  зразка  або  безоплатний  квиток  (для міжміських перевезень).
Отже, діючим законодавством не передбачено можливості купівлі пільгового квитка на проїзд при пред’явленні копії посвідчення учасника бойових дій, завіреної нотаріально.

Вкладення