(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/laskavchuk.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.


Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
16 червня 2017

Перегляньте це відео. Я, звісно лише звичайний рядовий мешканець, але гадаю, якщо ми бажаємо перетворити Вінницю на туристичне місто, подібна задумка була б вельми вдалою.
https://www.facebook.com/GIAdventure.Fans/videos/1444604662250059/​


Відповідь:
07 липня 2017

​Виконавчі органи міської ради розглянули Ваше звернення від 19.06.2017р. щодо відеофайлу стосовно сходинок, оформлених у вигляді клавіш фортепіано та із музичним супроводом. За результатами інформуємо.
Дозвольте висловити Вам свою вдячність за небайдужість до розвитку міста як туристичного центру, активну громадську позицію. Подібні проекти розвиваються у Європі з 2011 року. Вивчалися можливості встановлення такої атракції і в нашому місті. Однак, реалізація такого проекту дороговартісна в реалізації та обслуговуванні і має винятково розважальне, нераціональне призначення, хоча цікава, оригінальна та дійсно може привабити мешканців та гостей міста.
Враховуючи зазначене, пропонуємо Вам розглянути можливість докладно опрацювати проект та подати його на конкурс «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці». З інформацією про конкурс можна ознайомитись на офіційному сайті Вінницької міської ради (vmr.gov.ua) вкладка Бюджет громадських ініціатив.

Вкладення