(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
20 травня 2013

​Здравствуйте,по адресу Стахурского 46 напротив нашего дома собираються с 20июня начинать страительство 10этажного дома,растояние между нашим домом и строительством 20метров,дом аварийный,подземные воды!!! и как только начнется страительство наш дом пойдет трещинами!!! Нашим детям негде гулять,это строительство забирает последнюю площадку где играют дети!Очень просим вас помоч нам!!!!!

Відповідь:
18 червня 2013

Ваше звернення на сайті міської ради від 20.05.2013р., з приводу запланованого будівництва житлового багатоквартирного будинку по вул. Стахурського, біля буд. №46, та інших питань, опрацьовано департаментом архітектури, містобудування та кадастру міської ради.
Повідомляю Вам, що рішенням міської ради від 31.08.2012р. №918 затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Стахурського, б/н у м. Вінниці.
Зазначеним вище рішенням передано департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради в постійне користування земельну ділянку площею 0,3570га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вул. Стахурського, б/н у м. Вінниці. Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою від 26.10.2012р.
Відповідна проектна документація на будівництво знаходиться на стадії розроблення і має враховувати діючі будівельні норми, державні стандарти і правила.
Також повідомляю, що 04.06.2013р. о 18.30 у приміщенні ЗОШ №18, за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, 97, відбулись громадські слухання щодо обговорення проектної пропозиції будівництва спортивного комплексу на території ЗОШ №18 та багатоквартирного житлового будинку по вул. Стахурського в м. Вінниця. Проектна пропозиція з даного приводу була погоджена більшістю присутніх на слуханнях, що зафіксовано у відповідному протоколі​

 

Вкладення