(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/247664a8-e8ea-42ad-96ee-022917941fd0/4/monchak.jpg
Мончак Юлія Вікторівна
Начальник відділу, Відділ у справах молоді та туризму

​Вирішує питання створення умов для самореалізації молоді та підлітків, активного їх залучення до суспільного життя територіальної громади міста, організації змістовного дозвілля за місцем проживання та у місцях масового відпочинку, розвитку туризму, покращення якості туристичних послуг.​


Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й понеділок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
26 травня 2017

​Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що потрібно для того, щоб встановити новий дитячий майданчик в дворі багатоповерхівки? 

Відповідь:
26 червня 2017

​На Ваше звернення щодо влаштування дитячого майданчику, повідом-ляємо наступне.

Першочергово, облаштовуються дитячими майданчиками прибудинкові території, де мешканці ініціюють та приймають рішення щодо їх встановлення на умовах співфінансування. Зазначене питання необхідно розглянути на загальних зборах мешканців житлових будинків за участю представників обслуговуючої будинок організації. Про прийняте рішення щодо встановлення дитячого майданчику на умовах співфінансування з визначенням відповідаль-них осіб необхідно повідомити департамент міського господарства за теле-фоном 59-50-32 або 59-52-52.

Відповідно до наданих пропозицій, буде розглядатися питання щодо включення вищевказаного об’єкту до переліку об’єктів, які будуть пропонуватися для включення до проекту міського бюджету на наступний рік.

Вкладення