(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
23 травня 2017

​Доброго вечора Вам, бо у мене він не добрий. Сьогодні ввечері я поспішала на муніципальний автобус № 7, на 20.34 (він іде в депо, до Театральної). А мене якраз на площі Театральній чекав онук, але я не попала на зустріч. Водій автобуса вирішив, що не варто забирати пасажирів, які чекають на зупинках. Зупинка, де я чекала, Гальчевського. Автобус був білого кольору, а номер я, на жаль, від здивування не запам'ятала. 

Відповідь:
22 червня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи водія автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №7 «вул. Якова Шепеля – Пирогово» та повідомляємо наступне.
Адміністрацією комунального підприємства «Вінницької транспортної компанії» було проведено службове розслідування  щодо роботи водія даного автобуса та встановлено, що факти порушення своїх посадових обов’язків підтвердились. З водієм зазначеного автобуса проведено позаплановий інструктаж щодо належного виконання своїх посадових обов’язків під час роботи на маршруті.
Одночасно повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницької транспортної компанії» попереджено щодо неухильності дотримання водіями міського громадського транспорту своїх посадових інструкцій.
Разом з тим, департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносить Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом.  

Вкладення