(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
18 травня 2017

​Доброго дня!Велике прохання 05.06.2017 надати бiльше автобусiв № 19 "Вишенька-Немирiвське шосе" хоча б до 12.00 години .Саме в цей день  у цьому роцi будуть проводи на кладовищi с.Вiн.Хутори .Останнi роки було просто неможливо залiзти до автобусу вже iз зуп.Юнностi.

Дякую,сподiваюся на розумiння та  реальнi дii!!!

Відповідь:
14 червня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо можливості збільшення кількості рухомого складу на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе» та повідомляємо наступне.
В даний час на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе» працює 6 автобусів з інтервалом руху 18-19 хв.
Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху розроблено та затверджено відповідно до наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезені.  
Одночасно повідомляємо, що на сьогоднішній день, всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста.  При наявності вільних муніципальних автобусів буде розглядатися питання щодо можливості їх залучення на автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе».
Враховуючи вищевикладене, для збільшення кількості рухомого складу на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №19 «Вишенька – Немирівське шосе», в даний час немає можливості.

Вкладення