(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
16 травня 2017

​Вітяю Олексій Петрович. Звертаю увагу на некомпетентність проведення реконструкціїї Київського мосту. Проїжаю в міському транспорті по мосту двічі на день, зранку та в вечері. Робітники  сидять в ямі каву пють з цигаркою або їх взагалі там нема. Чому робочі спеціалісти не працюють в дві зміни? Можливо нема матеріалу для роботи? Нема фінансування? На мою думку реконструкцію мосту потрібно закінчити в мінімальні терміни для поліпшення транспортної ситуації міста.

Відповідь:
31 травня 2017

Ваше звернення від 16.05.2017 р.  щодо  не вподобань Ваших  до  проведення  реконструкції мостової  споруди через річку Південний Буг  по вул. В.Чорновола у м. Вінниці розглянуто,  на що повідомляємо  наступне.

При  розкритті мосту було  виявлено чимало  невідомих фактів, які необхідно було  проаналізувати і прийняти  відповідні  проектні та  організаційні рішення.

Роботи проводяться підрядником у відповідності до графіка  реконструкції  даного об'єкту.

На даний  час роботи  проводяться  не лише на  поверхні мостової споруди, але і під  мостовою спорудою.

Ми  підтримуємо  Вашу думку  щодо  закінчення  реконструкції  мостової споруди, в  мінімальні терміни для поліпшення  транспортної ситуації  міста, але  при цьому  має бути  відповідна якість робіт,  що  виконуються,   оскільки вони  пов'язані  з  підсиленням  несучих конструкцій  мостової споруди.

Вкладення