(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
16 травня 2017

​Доброго дня.

Це до вас звертаються всі мещканці будинку.

Цікавить питання в вирішенні ситуації що склалася з будинком ( 5-ти поверхівкою ) в районі Тяжилів по вул.Ватутіна 24. У всіх підїздах вже встановлені двері в під"їзд, а в одному немає, тому-що в мешканців не вистачає коштів це зробити. Є сім"ї з маленькими дітьми і зимою дуже холодно, дверей немає. Також на будинку є символіка Росії, надписи Москва та олімпійських ведмідь 80-х років. Були випадки коли дітей в школі обзивали інші діти через те що вони живуть в такому будинку. Чи можливо ці символи хоча б закрасити чи здерти? Стіни будинку оголились до кірпічів тому що радянська плитка з них обвалилась і будинок став не тримати тепло . Також будинок знаходиться в центрі Тяжилова, поруч діти йдуть в школу, дит. садок, родинне озеро, церква. Ця 5-ти поверхівка псує вигляд району адже там кожного дня гуляють та працюють тисячі людей. Всі 4 підїзди цього будинку просять вашої допомоги. Всі мешканці готові прийти в міську раду і це прохати у вас. Дякуємо якщо допоможете. Єдине що ціле це те що колись перекрили якісно дах. Дуже боїмося щоб під впливом природи будинок не зруйнувався, треба щось робити ( поставити двері в під"їзд, утеплити фасад або хоча б покрасити все і в середині і зовні ). Дякуємо за відповідь.​

Відповідь:
14 червня 2017

​Ваше звернення за дорученням міського голови Сергія Моргунова щодо ремонту фасаду, дверей та благоустрою житлового будинку №24 по Ватутіна, розглянуто.

За інформацією департаменту архітектури, містобудування та кадастру, житловий будинок за адресою вул. Ватутіна, 24  у м. Вінниці зведений у 1980-х роках, не є об'єктом культурної спадщини.

В оформленні фасадів вказаного будинку використано символіку олімпіади 1980 р.

Це оформлення (символіка) не входить до переліку пам'ятних знаків, що підлягають демонтажу на підставі Закону України від 09.04.2015 р. № 317 «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» та рішення міської ради від 30.12.2015 р. № 3013 «Про демонтаж пам'ятників, пам'ятних знаків та інших об'єктів малої пластики».

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ПП «Бокуд» вхідні двері у першому,третьому під'їзді були встановлені мешканцями даних під'їздів за власні кошти та не були включені у вартість робіт з утримання будинку та прибудинкової території.

Просимо прийняти до уваги, що єдиним джерелом фінансування робіт по утриманню будинку є кошти граничного тарифу.

В даний час мешканцями житлового будинку №24 по вул.Ватутіна не відшкодовано вартість робіт виконаних в попередній період.

В зв'язку з тим, що у вищевказаному житловому будинку не обрано старшого по будинку, пріоритетність у визначені переліку та виконанні робіт здійснюється адміністрацією ПП «Бокуд».

Вартість робіт з капітального характеру , тобто робіт  з ремонту фасаду відповідно до вимог чинних нормативів з формування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій не передбачено.

За інформацією адміністрації ПП «Бокуд» двері при вході у третій під'їзд перебувають в технічно справному стані. В разі бажання здійснити заміну зазначених дверей мешканці вправі її виконати за власний рахунок.

Питання, що стосується ремонту під'їзду буде розглянуто адміністрацією ПП «Бокуд» після відшкодування вартості робіт виконаних в попередній період.

Виконкомом Вінницької міської ради прийнято рішення від 24.02.2017р. №621 «Про внесення змін до Програми реформування, розвитку та утримання житлово-комунального господарства  м. Вінниці на 2012-2017рр., затвердженої рішенням міської ради від 25.11.2011р. № 523 зі змінами» відповідно до якого визначено шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту  багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м.Вінниці. В разі погодження мешканців даного будинку на умови співфінансування (орієнтовно 30% - кошти мешканців;  70 % - кошти міського бюджету) департаментом буде розглядатись можливість проведення капітального ремонту фасаду будинку.

Вкладення