(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
15 травня 2017

​Доброго дня!!!

Будь ласка продовжіть автобусні маршрути та маршрутні таксі, тобто "маршрутки", що їдуть на Вишеньку та з Вишеньки, від кінцевої (зупинка вул. Миколи Ващука) до перехрестя вулиця Келецька з вулицею Барське шоссе, адже це як мінімум три зупинки в одну сторону і три у зворотньому напрямку, для машини один кілометр не відстань, а для всіх мешканців мікрорайону Чорнобиль і зокрема нових будинків, це покращення життя вже сьогодні!!!
Так звісно є трамвай, але він не покриває всіх напрямків і потреб, і занадто повільно їде!!!
Заздалегідь вдячні мешканці!

Відповідь:
12 червня 2017

За дорученням міського голови Моргунова С.А. департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянув Ваше звернення щодо можливості продовження схеми руху автобусних маршрутів загального користування  №19 «Вишенька – Немирівське шосе», №24 «вул. Бучми (ліс) – Вишенька»,    №25 «Вишенька – Залізничний вокзал», №28А «Вишенька – Водоканал» до перехрестя вулиці Келецької з Барським шосе та повідомляємо наступне.

В даний час транспортне обслуговування мешканців з вул. М. Ващука в напрямку перехрестя вулиці Келецької з Барським шосе перевезення пасажирів здійснюється трамвайними маршрутами №2 «Барське шосе – Вишенька»,  №3 «Вишенька – Електромережа», №6 «Вишенька – Залізничний Вокзал» та автобусним маршрутом загального користування в звичайному режимі руху №29А «Пирогова – вул. Чехова». 

Схеми руху вищезазначених автобусних маршрутів відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

Разом з тим повідомляємо, що на перехресті вулиці Келецької з Барським шосе відсутні технічні можливості для облаштування кінцевої зупинки з можливістю відстію автобусів.

Таким чином, беручи до уваги вищенаведене, для внесення змін до схем руху вищезазначених автобусних маршрутів, в даний час не планується.

 

Вкладення