(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
13 травня 2017

Доброго дня!

Дякую за відповідь щодо неможливості встановлення «лежачих поліцейських» по Соборній зокрема на трамвайній зупинці по Соборній навпроти корпусу торгівельного університету, де наприкінці минулого року загинула жінка. А якщо підсвітили б той знак зупинки трамвая моргаючими світлодіодами? Це стосується як мінімум чотирьох трамвайних зупинок по вул. Соборній, чотирьох трамвайних зупинок по вул. Замостянській та можливо інших зупинок, не обладнаних посадковими майданчиками. Думаю така підсвітка десятка знаків обійдеться у декілька тисяч гривень. Зовсім мала сума для міста. Думаю, можна знайти якесь рішення проблеми, якщо є бажання. Хоча, як бачу, такого бажання за пів року нів в кого не виникло. Небезпечні ситуації трапляються на таких зупинках по декілька раз на день. І повторюся, що на наявні знаки, які  висять безпосередньо перед зупинкою, ніхто не звертає уваги, особливо гості Вінниці. Гальмувати машини починають тільки, як бачать пасажирів, що виходять із трамваю. Завчасно зупиняються тільки машини вінничан, що знають ці зупинки. Деякі «безголові» все одно намагаються проскочити повз трамвай, незважаючи на те, що трамвай вже зупинився, двері відчиняються і пасажири починають виходити (див. Правила дорожнього руху 2016 п 18.8.). Яке ваше бачення рішення цього питання?

Дякую!

Відповідь:
06 червня 2017

​За дорученням   міського  голови  Моргунова С. А. Ваше  звернення  щодо облаштування підсвічування дорожніх знаків 5.42.1 «Пункт зупинки трамвая» по вулицях Соборній, Замостянській розглянуто департаментом енергетики,  транспорту  та  зв’язку  міської ради.  
За результатами розгляду інформуємо.
На сьогоднішній день  вул. Соборна та Замостянська є одними із основних магістральних вулиць міста, які в нічний час мають достатнє освітлення та  забезпечує видимість дорожніх знаків і пішоходів на трамвайних зупинках.
Відповідно до п. 18.8 Правил дорожнього руху України «Водій транспортного засобу повинен зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, які йдуть з боку відчинених дверей до (або від) трамвая, що стоїть на зупинці, якщо посадка чи висадка проводиться з проїзної частини чи посадкового майданчика, розміщеного на ній».
Конфліктні ситуації на трамвайних зупинках виникають виключне через грубе порушення зазначених вимог Правил дорожнього руху.      
Управлінням патрульної поліції м. Вінниці постійно вживаються заходи щодо попередження порушень Правил дорожнього руху України на вулично-шляховій мережі міста.
Одночасно повідомляємо, що в зв’язку з обмеженістю планових  показників  дохідної  частини  міського  бюджету  на  2017 рік,  виконання   робіт  по додатковому освітленню трамвайних зупинок по вул. Соборній, Замостянській в даний час не планується.

Вкладення