(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 травня 2017

​Доброго дня!

Звернутись до Вас змушує ситуація, коли батьки не належним чином виконують свої обов’язки у вихованні своїх дітей, зокрема в квартирі №94 3 підїзду будинку №52 по вул. Ватутіна без належного оформлення своєї реєстрації місця проживання, проживає сім’я в складі 4 осіб, батька мати та 2є дітей. Неналежне виховання дітей та відповідне ставлення до свого обов’язку батьків полягає у тому, що діти не сплят до 12 години опівночі, та інколи і пізніше, діти шумлят і бігать починаючи з 22.00.... зі слів батька він в цей час вже спить, а діти створюють шум не сприйнятний для відпочинку, що не дозволяє мені покласти спати своєї дитини, оскільки шум досить сильний. На будь-які зауваження батьки не реагують....

Прошу Вас в межах закону вжити відповідні міри по роз’ясненню батькам своїх обов’язків у вихованні дітей.

Відповідь:
30 травня 2017

​За дорученням міського голови  С.А. Моргунова  повідомляємо, що Ваше електронне звернення від 11.05.2017 року розглянуте.

З метою захисту законних прав та інтересів дітей, які проживають у м.Вінниця, вул.Ватутіна, 52/94, службою у справах дітей Вінницької міської ради вжиті такі заходи: відвідане помешкання за вищевказаною адресою, з батьками  дітей проведена роз'яснювально-профілактична бесіда.

Вищевказаним громадянам працівниками служби у справах дітей було роз'яснено   вимоги статті 150 Сімейного кодексу України, згідно з якою батьки зобов'язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, фізичний, духовний та моральний розвиток, зобов'язані поважати дитину. У ході профілактичної бесіди батькам вказано на заборону застосування  фізичних покарань щодо дітей та застосування інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини, батьків зобов'язано дотримуватися режиму дня дітей та правил проживання у багатоквартирному будинку.

Батьків  дітей попереджено про юридичну відповідальність за порушення прав та законних інтересів дітей.

Дякуємо за небайдужість до долі дітей.

Вкладення