(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D1%96%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Філанчук Максим Валерійович
Директор департаменту , Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
04 травня 2017

​Максиме Валерійовичу, звертаюся до вас як до директора департаменту культури, в надії, що ви зможете допомогти мені роз'яснити ситуацію, яка викликала обурення і гнів одночасно. Можливо ситуація видасться  смішною, але це лише на перший погляд. Справа в тому, що в відомому нічному клубі феріде на дискотеках в якості "тематичної інсталяції" як мені відповіли представники клубу, використовуються тварини. Що я особисто вважаю недопустимим, адже неважливо кіт, собака чи курка- це насамперед тварина, представник фауни і використовувати тварин на дискотеках для розваги п'яної публіки-недопустимо і негуманно! Щоб переконатися в цьому, ви легко знайдете фотографії в інтернеті, де бідна тварина сидить на колонці з якої лунає музика, невідомо скільки дБ. Навряд після такого вона залишилася живою. І згідно статті 230 Закону України про захист тварин від жорстокого поводження, такі дії є неправомірними. Тут йдеться про використання тварин у спорті, сферах відпочинку та розваг людей. 

Прошу вас вжити заходів, переконана, що це в ваших силах. Адже, якщо Україна хоче йти в Європу, а Вінниця називає себе європейським містом, то починати треба з малого, щоб дійсно виховувати гуманне ставлення до тварин і формувати високий рівень свідомості громадян. 

Чекаю вашої відповіді!


Стаття 5. Заборона пропаганди жорстокого поводження з 
тваринами
Забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами,
заклики до жорстокого поводження з ними, а також пропаганда
мисливства в системі дошкільної, загальної середньої,
професійно-технічної і вищої освіти.
Забороняється використання в розважальних або комерційних
цілях матеріалів, що демонструють жорстоке поводження з тваринами.
Стаття 6. Виховання гуманного ставлення до тварин
Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою
етичного, культурного та екологічного виховання громадян.
Виховання гуманного ставлення до тварин передбачає формування
високого рівня еколого-етичної свідомості та культури громадян.
Виховання гуманного ставлення до тварин забезпечується шляхом
викладання курсів з екологічної етики та гуманного ставлення до
тварин у дошкільних навчальних закладах, у системі загальної
середньої, професійно-технічної і вищої освіти.Відповідь:
23 травня 2017

На Ваше звернення щодо жорстокого поводження з тваринами у нічному клубі «Феріде» розташованного за адресою: вул.Пирогова, 23б було опрацьовано департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

За результатами проведеної роботи встановлено, що акція в нічному клубі була одноразова, тварина використовувалася як приз.

Зі скаргою було ознайомлено керівництво закладу, яке в свою чергу провело роз'яснювально-профілактичну роботу з персоналом про необхідність дотримання ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження» та недопущення в подальшому подібних випадків.

Вкладення