(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
04 травня 2017

​Доброго дня! Звертаюсь до Вас з дуже важливим проханням. Ситуація наступна: зупинка "3-тя лікарня" на Старому місті в бік центру міста. Водії автобусів дуже часто по різному зупиняються на ній. Одні стають середніми дверима навпроти смітника, інші затягують далі знову ж таки тими середніми дверима напроти магазину з тротуаром в 1 м. Чим це погано, точніше кому? Відповідь: жінкам з каляскою. Якщо зупинився навпроти смітника - нереально просто заїхати, доводиться​ піднімати каляску, яка одна важить 15 кг + дитина не менше 5кг, причому не завжди знайдуться охочі допомогти. Якщо напроти магазину - створює перешкоди для пасажирів, які виходять, тобто важко розминутися. Прошу Вас наголосити водіям бути уважнішими на цій зупинці та якщо бачуть каляску коригувати розташування середніх дверей відповідно до комфортнішого положення для пасажирів​ з цим особливим видом транспорту. Наперед вдячна вам за допомогу в проханні!

Відповідь:
26 травня 2017

​Департаментом  енергетики,  транспорту  та  зв’язку  міської  ради  розглянуто  Ваше звернення   щодо  дотримання водіями муніципальних автобусів своїх посадових обов’язків   на  зупинці  міського пасажирського  транспорту «3-я міська лікарня» та повідомляємо наступне.

Відповідно до п. 4.6.9  робочої інструкції водія пасажирського автобуса,  при необхідності посадки в салон автобуса пасажира з дитячою коляскою, водій зобов’язаний зупинитись не дальше 30 см від посадочної платформи для створення зручних умов зазначеній категорії пасажмрів.

Одночасно повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено про необхідність неухильного дотримання водіями та кондукторами міського пасажирського транспорту своїх посадових обов’язків.

Вкладення