(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
03 травня 2017

​Добрый день! Обращаюсь от имени жителей дома 39 по ул. В.Порика. У нас проводят работы по благоустройству территории. На собрании с жителями дома было согласовано размещение парковки для автомобилей и зеленая зона, т.к. двора в доме нет. В результате зеленую зону убрали и сделали одну сплошную парковку, которая к слову размещается в месте расположения теплотрассы и электрокабеля. Получается, что упор проведения работ делается на комфортную стоянку для автомобилей, а не для благоприятного проживания жителей данного дома. Напрашивается вопрос: для чего проводилось собрание жильцов? И второй вопрос: а как же человеческий фактор? Убедительно просим Вас разобраться в данной ситуации в кратчайшие сроки  и прислушаться к мнению жильцов дома. Спасибо.

Відповідь:
29 травня 2017

​Ваше звернення стосовно проведення робіт з благоустрою прибудинкової території житлового будинку № 39 по вул. В. Порика розглянуто.

Повідомляємо, що в травні поточного року розпочато роботи по капітальному ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкової території житлового будинку № 39 по вул. В. Порика.

Перед початком виконання ремонтних робіт 25.04.2017 року було проведено збори із мешканцями будинку для погодження з ними розташування місць для тимчасового паркування автотранспорту.

Під час зборів мешканці погодилися із запропонованим варіантом, про що було складено протокол і всі присутні засвідчили його своїм підписами.

Вкладення