(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
11 травня 2013

Шановний Сергій Володимировичу!

 

Просимо Вас підтримати соціальний  арт-проект, що є загальноєвропейською практикою бо ставить питання розподілу відходів. Гасло проекту: «Ми перетворимо непотрібне в гарне та наведемо еко-порядок!».

 

 Напередодні літніх канікул і відпусток у кожного учня, студента чи співробітника офісу знайдеться безліч  речей з пластику та пластмаси, що відслужили свій термін і стали непотрібними. Ці речі, що колись використовувались  для ігор, навчання і роботи тепер готові відправитися у відро для сміття з іншими відходами і стати нерозкладним шаром на міському звалищі.

 

Пропонуємо Вашій увазі перший соціальний арт-проект екологічного спрямування «ЗОЛОТА ПІРАМІДА-ECO»  з програми ARTEККО,  рушійною силою якої є творчість через перетворення. Автором та ініціатором програми та проекту є дизайнер, засновник  арт-цеху - «ELVISTUDIO»,  Владислав  Луцяк .

 

         Місія арт-проекту "ЗОЛОТА ПІРАМІДА-ECO"  -   зробити крок до  чистоти нашого міста, актуалізувати  питання сортування відходів та дати нове життя предметам, які інакше   перетворяться на звичайне сміття та  відходи, а далі утворять шар на звалищі який не піддається розкладанню ніколи!  

 

Мета проекту: зібрати якомога більше  пластмасових відходів – старих поламаних іграшок, відпрацьованих канцтоварів - і трансформувати їх в арт-обєкт  «ЗОЛОТА ПІРАМІДА-ECO».  Арт-об’єкт  плануємо встановити у місті в якості новорічної ялинки 2014 та  зареєструвати в книзі рекордів  як найбільший арт-об’єкт з пластмасових відходів.

 

В чому полягає Ваша підтримка:

У рамках проекту «ЗОЛОТА ПІРАМІДА-ECO»  пропонуємо дати дозвіл на  відкриття пунктів  прийому пластмасових відходів (подібно збору макулатури) у період закінчення навчального року з 07 по 30.05.2013  та  на  початку нового навчального року - вересень 2013 р. -  в школах  № 1; 2; 4; 7; 17, а також у дитячих дошкільних установах «Дельфін» і №21 та провести експериментальний цільовий збір пластмасових відходів, які зазначені далі у списку.

Для цього просимо Вас повідомити про захід керівників цих учбових закладів та надати нам  «зелене світло» на таку акцію. На даний час проект підтримує громадська організація  «Культірні стратегії ХХI» м.Вінниця.

 

Перелік того, що може стати в нагоді для створення «ЗОТОТОЇ ПІРАМІДИ-ECO»:   поламані іграшки, списані ручки і маркери, поламані речі з пластмаси. В  якості ємностей для збору будуть використані контейнери,  надані  в оренду  КУП  «ЄкоВін» за наказом міського голови* (лист додано). В процесі збору, гарантуємо притримуватись санітарних норм.

 

 Зауважуємо на тому що, програма з розділення відходів - необхідний крок на шляху до збереження екологічного простору соціального середовища наших міст і є загальноєвропейською практикою. У соціальному зрізі  даний експеримент розглядається не лише як підготовчий крок до реалізації програми з розділення відходів, але й як просвітницький та виховний захід, що сприятиме  формуванню у свідомості підростаючого покоління почуття особистої відповідальності за екологічне майбутнє рідного міста та країни.  

 

 

 

Проект в  соцмережах:

 vk.com/artekko

                   

facebook.com/groups/ecomess/

 

 

         З повагою,

керівник проекту 

«ЗОЛОТА ПІРАМІДА-ECO»                                                         Владислав Луцяк.

                                                                                                     11.05.2013.

 

Відповідь:
28 травня 2013

​     Ваше звернення щодо розміщення тимчасової споруди на прибудинковій території будинку № 10, по вул. Міліційній, розглянуто Департаментом адміністративних послуг, в зв’язку з чим, повідомляємо наступне.
Для розміщення малих архітектурних форм (МАФ) на території міста Вінниця, необхідно місце розташування споруди узгодити з Департаментом архітектури, містобудування та кадастру, іншими службами та органами, та укласти договір оренди земельної ділянки під розміщення МАФ.
Проте Ваша ініціатива, неодмінно заслуговує уваги і тому, вразі надання всіх необхідних документів, Департаментом адміністративних послуг буде надано Наказ «Про погодження розташування на об’єкті благоустрою закладу (об’єкту) торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг», згідно встановленої процедури.

Вкладення