(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/228684d3-975d-43d0-b158-effbd695eab8/9/Романенко%20Володимир%20Борисович%20Заступник%20начальника%20управління%20комп’ютеризації%20та%20телекомунікацій1.png
Романенко Володимир Борисович
Директор департаменту, Департамент інформаційних технологій

Вирішує питання інформатизації м.Вінниці, розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради.


Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
26 квітня 2017

​Добрий день!

В поліклініці мені дали логін та пароль доступу до "Персонального кабінету пацієнта", щоб було зручно записуватись до лікаря. Але певно з того часу ніхто інформацію не оновлював, бо 24.04.2017 року я записалась до лікаря окуліста, а коли поїхала через все місто в поліклініку на Старе місто, то виявилось, що вже як півроку немає запису після 14.00 у мене був талон на 18.45. Сьогодні я не потрапила на прийом до невропатолога, в поліклініці виявилось, що я не записана на 10.00, хоча у мене є талон і запис в електронному кабінеті. Так, можна вирішити, що невеличка проблема, якісь там збій в системі, але якщо вам 77 років і у вас гіпертонія, ішемічна хвороба серця, хворі суглоби і ще маса вікових захворювань, то ця проблема для мене це частина відібраного здоров`я та витраченого часу.  Не розумію для чого знущатись над людьми, та ще й за їх гроші, адже ця система створена на гроші платників податку? Сором.

 

Відповідь:
26 травня 2017

​Ваше звернення на сайт міської ради від 26.04.2017 року щодо питань роботи системи онлайн-запису до лікаря було опрацьовано департаментом охорони здоров’я міської ради. За результатами опрацювання повідомляємо наступне.

Медичне обслуговування дитячого та дорослого населення в центрах первинної медико-санітарної допомоги здійснюють лікарі загальної практики - сімейні лікарі, та за показами пацієнти направляються на вторинний  рівень надання медичної допомоги, тобто до вузьких фахівців відповідного профілю.

При міських клінічних лікарнях створені амбулаторно–діагностичні відділення, де працюють вузькі спеціалісти, що надають вторинну медичну допомогу з 8:00 до 20:00 за попереднім записом.

Для покращення забезпечення консультативної допомоги населенню міста в ЦПМСД були введені години прийому вузькими фахівцями.

При Вашому зверненні за медичною допомогою до ЦПМСД №2 сімейним лікарем Вас було записано до вузьких фахівців амбулаторно-діагностичних відділень Міських клінічних лікарень №1 та №3, які здійснюють прийом пацієнтів безпосередньо в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» за адресою вул. Магістратська, 44, про що Вам було роз’яснено  медичною  сестрою при видачі направлень на руки.

Довідково повідомляємо, що через онлайн-запис на прийом до лікаря можна записатись до сімейного лікаря або до вузького спеціаліста. На сьогоднішній день надається можливість записатися на прийом до лікарів "Центру матері та дитини", жіночих консультацій Вінницьких міських клінічних пологових будинків №1 та №2, муніципального діагностичного центру та в тестовому режимі до спеціалістів міської клінічної лікарні №1.

Вкладення