(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
20 квітня 2017

​Здрастуйте!Після 5-ти етапного здорощення електроенергії у мене виникає питання.Чому до здорощення у мешканців нашого будинку,як будинку з електроплитами та відсутністю централізованого гарячого водопостачання був пільговий тариф,а тепер його немає??? Є єдиний пільговий тариф у 100 кВт,але це смішно,адже зимою,коли вода крижана,то хоч руки помити, воду треба підігріти, а поїсти приготувати, освітлення ,ну ніяк в 100 кВт не втиснешся.Допоможіть ,або підскажіть,куди звернутися.Я,як ст. буд. та мої співмешканці налаштовані рішуче.

Відповідь:
18 травня 2017

​Ваше звернення щодо встановлення пільгових тарифів на електричну енергію для населення яке проживає в житлових будинках без централізованого гарячого водопостачання опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.
По суті звернення повідомляємо наступне, тарифи на електричну енергію для енергопередавальної організації ПАТ «Вінницяобленерго» затверджуються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). А саме постановою НКРЕКП від 26.02.2015 року  № 220 встановлюються наступні тарифи  на електроенергію, що відпускається населенню з 01 березня 2017 року, відповідно до п 1.3. Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості):
- за обсяг, спожитий до 3000 кВт∙год електроенергії на місяць (включно) – 90 коп, за 1 кВт•год.
- за обсяг, спожитий понад 3000 кВт∙год електроенергії на місяць – 168 коп, за 1 кВт•год.
Враховуючи вищевикладене, можна побачити, що для населення яке проживає в багатоквартирних будинках та не функціонує система централізованого теплопостачання ліміт на електричну енергію по нижчій ціні встановлено на обсяг спожитої електричної енергії до 3000 кВт∙год на місяць.
Оскільки житловий будинок №34 по вул. Сергія Зулінського не від’єднано від системи централізованого теплопостачання та відсутня належним чином оформлена документація щодо встановлення електроопалення в помешканнях, тариф на електричну енергію, відповідно до п 1.2 постанови № 220 НКРЕКП від 26.02.2015, складає:
- за обсяг, спожитий до 100 кВт∙год електроенергії на місяць (включно) – 90 коп, за 1 кВт•год.
- за обсяг, спожитий понад 100 кВт∙год електроенергії на місяць – 168 коп, за 1 кВт•год.

Вкладення