(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%96%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA.png
Кушнірчук Сергій Анатолійович
Директор департаменту, Департамент земельних ресурсів

​Вирішує ряд питань у сфері земельних відносин, зокрема, приймає участь у створені умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель міста, для управління земельними ресурсами, вирішені питань які стосуються розроблення та затвердження землевпорядної документації, оформлення власності (користування) земельними ділянками, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, згідно до компетенції.

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 14-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
19 квітня 2017

​Шановний Сергію Анатолійович. Прошу вашої допомоги . Я мешкаю майже у Вінниці в селі Агрономічне. Хотіла получити земельну діляночку під будівництво. В селі земель немаєа навіть якщо є то її ніхто просто так не дасть. У села розібрали землі усі не місцеві люди. Я у без вихідному положені немає де жити так як рідна тітка відсудила землю і хату. Я на даний час тільки з пропискою в паспорті і то темчасово. Хочу у вас попросити допомоги ; прошу допоможіть підскажіть де мені отримати безкоштовну ділягку під будівництво по місцю прописки не можу так як в селі не має земель. Я ніколи землю не брала. Не знаю як і до кого мені звернутися. Прошу вас допоможіть , підскажіть що мені робити. Може можливо взяти землю десь в другому селі чи у Вінниці. Прошу вашої допомоги. Допоможіть благаю .

Відповідь:
16 травня 2017

Ваше звернення на сайт Вінницької міської ради від 20.04.2017 року стосовно виділення земельної ділянки в м. Вінниця розглянуто, межах повноважень інформую.

Питання виділення земельних ділянок у місті Вінниці, в зв'язку із  відсутністю земель запасу та земель резервного фонду, а також територій придатних під садибну забудову, за рахунок яких міська рада мала б можливість виділити земельні ділянки зазначеним  громадянам  для розміщення садибної житлової забудови, є проблемним.

Виконавчими органами міської ради здійснюється реєстрація у списки бажаючих на отримання вільної земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. На даний час  у списках зареєстровано понад 9 тис. громадян.

Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 28.05.2015р. № 1155  затверджено «Положення про розподіл земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність», склад комісії  та порядок її роботи.

Відповідно до вище зазначеного рішення та рішення Вінницької міської ради від 06.08.2015р. № 1737, було внесено та погоджено пропозиції щодо відсоткового розподілу в майбутньому земельних ділянок між пільговими категоріями громадян м. Вінниці 50% учасники АТО та 50% між іншими пільговими категоріями.

Для включення Вас у списки бажаючих на отримання земельної ділянки Вам необхідно подати наступний пакет документів до виконавчого комітету Вінницької міської ради (Відділ звернень громадян, робоче місце №30):

-        копію паспорту громадянина України;

-        копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

-        довідку про наявність;

-        довідку про склад сім'ї;

У разі подання вищезазначених документів до міської ради, Вас  буде включено до пільгового  списку бажаючих.

 

Вкладення