(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
19 квітня 2017

​Прошу звернути увагу на маршрут 17а.На цю маршрутку можна сісти на кінцевій.На зупинці Лісопарк в маршрутку сів протягом 1 години.На Тяжилів других маршрутів немае.Прошу Вас розглянути можливість заміни на богдани.

Відповідь:
13 травня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №17А «ТЦ «Метро» – вул. Лугова» та повідомляємо наступне.

На автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №17А «ТЦ «Метро» – вул. Лугова» працює 16 автобусів з інтервалом руху 5-7 хв. В даний час, враховуючи звернення мешканців міста, графік роботи автобусів на маршруті з 07:30 год. до 09:00 год. було скориговано та зменшено інтервал руху до 2-4 хв.

Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

З перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №17А «ТЦ «Метро» – вул. Лугова» додатково попереджено про неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху, особливо в години «пік».

Вкладення