(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/пидоченко%20олексій%20петрович%20спеціаліст%20відділу%20енегетики_jpg.jpg
Пидоченко Олексій Петрович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

 

Звернення:
19 квітня 2017

​Шановний Олексій Петрович!

У зв'язку з тим, що в години "пік"  за маршрутом 17А, на відрізку від зуп. "Технічний університет" аж до зуп.  Чорновала,  маршрутки не зупиняються та не беруть людей, яких досить багато,  прошу Вас збільшити кількість маршрутних таксі за даним напрямком, або, найкраще, замінити їх на "богдани"  і зменшити інтервал руху хоча б в час, коли людям потрібно на роботу. Дякую!

Відповідь:
13 травня 2017

​Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №17А «ТЦ «Метро» – вул. Лугова» та повідомляємо наступне.

На автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №17А «ТЦ «Метро» – вул. Лугова» працює 16 автобусів з інтервалом руху 5-7 хв. В даний час, враховуючи звернення мешканців міста, графік роботи автобусів на маршруті з 07:30 год. до 09:00 год. було скориговано та зменшено інтервал руху до 2-4 хв.

Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

З перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №17А «ТЦ «Метро» – вул. Лугова» додатково попереджено про неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху, особливо в години «пік».

Вкладення